Donald Trump, Melania Trump, Trumpowie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Małżeństwo Trumpów to tylko transakcja? Przyjaciółka Melanii zdradza w książce ich sekrety!

Pierwsza dama komentuje te doniesienia

Gabriela Czernecka 15 września 2020 07:41
Donald Trump, Melania Trump, Trumpowie
Fot. East News

Była przyjaciółka Melanii Trump, Stephanie Wolkoff, napisała książkę o przyjaźni z żoną prezydenta. Publikacja już wywołuje spore kontrowersje, bowiem jej autorka pisze wprost, że małżeństwo pierwszej pary USA to transakcja. Co mają na niej skorzystać małżonkowie? Stephanie Wolkoff ujawnia w wywiadzie dla BBC. Poznajcie szczegóły.

Małżeństwo Trumpów to tylko transakcja?

O tej książce z pewnością będzie głośno. Była przyjaciółka Melanii Trump, Stephanie Wolkoff, postanowiła opisać, jak z jej perspektywy wygląda życie prezydenckiej pary. Poznały się w 2003 roku. Melania była wówczas dziewczyną milionera, a Stefanie pracowała w Vogue’u jako PR-owiec. Ich przyjaźń trwała piętnaście lat. Drogi Stephanie Wolkoff i Melanii Trump rozeszły się w 2018 roku w atmosferze skandalu. Autorce książki zarzucono, że zawyżyła koszty organizacji inauguracji prezydenta USA, by zwiększyć swoje zyski. Sama od początku twierdziła, że sytuacja wygladała kompletnie inaczej, ale że niewielu chciało poznać jej wersję postanowiła znaleźć inny sposób zarobku. Napisała książkę „Ja i Melania”, w której zdradziła pikantne szczegóły z życia Trumpów.

Książka już jest w sprzedaży, a na jaw wychodzą nieznane dotąd szczegóły z życia pary prezydenckiej. „Ich małżeństwo to transakcja. Donald ma swoją ślicznotkę u boku”, powiedziała autorka publikacji w wywiadzie dla BBC. Stefanie Wolkoff mówi wprost, że Melania od samego początku miała być tylko „ozdobą”, która ma przykuwać wzrok i dobrze wyglądać u boku milionera. Jej zdaniem Melania małżeństwo pary było udaną transakcją - ona miała ocieplać wizerunek Donalda Trumpa, on miał jej zapewnić godne życie. W wywiadzie dla BBC autorka publikacji opowiedziała także o słynnej okładce Vogue’a z 2005 roku, na której Melania Trump pozuje w sukni ślubnej.

W magazynie znalazł się także obszerny materiał na temat ślubu, wesela i łączącej pary relacji. „Ta okładka miała być przypieczętowaniem ich małżeństwa. Miała dobrze wpłynąć na obojga wizerunek”, mówi Wolkoff.   Mimo że światło dzienne ujrzał zaledwie jeden fragment książki, to już postanowiła skomentować go sama pierwsza dama. Choć nie wymieniła z imienia i nazwiska byłej przyjaciółki, to na swoim Twitterze odniosła się do fragmentów publikacji. Melania Trump napisała wprost, że informacje o tym, że jej małżeństwo „to tylko transakcja to urojenia i złośliwe plotki”. Wygląda na to, że jeszcze nie jeden raz usłyszymy o tej książce...  

Jeffrey Epstein, Donald Trump, Melania Trump, Ghislaine Maxwell
Fot. Getty Images

Melania Trump, Donald Trump
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.