Isabel Marcinkiewicz, Kazimierz Marcinkiewicz, Viva! październik 2009
Fot. Robert Wolański
TYLKO U NAS!

Wydawcy bali się tej książki, ale dzieło Isabel Marcinkiewicz i tak się ukaże. Znamy szczegóły

Konrad Szczęsny 12 grudnia 2016 18:45
Isabel Marcinkiewicz, Kazimierz Marcinkiewicz, Viva! październik 2009
Fot. Robert Wolański

Isabel Marcinkiewicz wydaje biografię, w której zdradzi sekrety życia u boku byłego premiera, Kazimierza Marcinkiewicza. Jednak książka, której premiera zapowiedziana jest na styczeń, ukaże się jedynie w... Internecie! Dlaczego?

 

Polecamy też: Isabel, dawniej Marcinkiewicz, powraca! Deklaruje, że napisze książkę, która wstrząśnie polityką

Biografia Isabel Marcinkiewicz

O tym, że Isabel Marcinkiewicz pisze biografię, wiadomo od sierpnia tego roku. Była żona premiera Kazimierza Marcinkiewicza ma w niej rozliczyć się z przeszłością i zdradzić pikantne szczegóły, dotyczące życia u boku byłego premiera. Jak się jednak okazuje, rynek wydawniczy nie jest gotowy na ujawnienie tajemnic ze świata polityki!

Isabel Marcinkiewicz o swojej biografii

W rozmowie z nami była żona Kazimierza Marcinkiewicza podkreśla, że podjęła rozmowy z wydawcami, jednak zakończyły się one fiaskiem.

Premiera książki byłej żony byłego premiera zapowiedziana jest na styczeń. Dlaczego autorka zdecydowała się wydać ją sama? – Rozmawiałam z kilkoma wydawcami, ale mieli obawy – przyznaje Isabel w rozmowie z VIVĄ!. Deklaruje jednak, że byłego męża – Kazimierza Marcinkiewicza – się nie obawia.  

Związek Isabel i Kazimierza Marcinkiewiczów

Ich związek od początku wzbudzał ogromne emocje i elektryzował media. To dla Isabel Kazimierz Marcinkiewicz zostawił swoją żoną Marię (nauczycielkę z Gorzowa Wielkopolskiego) i czwórkę dzieci, by w sierpniu 2009 r. zawrzeć kolejne małżeństwo. Niestety, nie przetrwało ono próby czasu. Już w lutym 2014 r. plotkowano o poważnym kryzysie w ich związku, zaś Isabel w wywiadach podkreślała, że „Kaz” zaczął traktować ją chłodno i z dystansem.

 

W 2015 r. wniosła pozew o rozwód z byłym premierem. Domagała się od niego aż 12 tysięcy alimentów miesięcznie! Wszystko dlatego, że w wypadku, który miał miejsce pod koniec 2014 r., doznała urazu kręgosłupa i nogi i – jak twierdziła – nie mogła z powodu kontuzji podjąć pracy. Winą za zdarzenie obarczała właśnie Kazimierza Marcinkiewicza. Niestety, sąd zasądził jedynie 5 tysięcy złotych alimentów miesięcznie, ku rozpaczy poetki z Brwinowa. Złośliwi twierdzą, że Isabel właśnie dlatego podjęła decyzję o wydaniu... biografii, w której opowiedzieć ma całą prawdę o łączącej ją z byłym premierem relacji.

 

Tak pozowali razem w sesji dla „Vivy!” tuż po zawarciu związku małżeńskiego.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?