Mikołaj Roznerski
Fot. East News
KULTURA

Mikołaj Roznerski zagra w filmie Kogel-Mogel 3? Nowe szczegóły wychodzą na jaw!

W jakiej roli zostanie obsadzony?

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 18:51
Mikołaj Roznerski
Fot. East News

Kogel-mogel‬ powraca! W 3 części ponownie zobaczymy m.in. Grażynę Błęcką-Kolską i Ewę Kasprzyk. Co jeszcze wiemy o powrocie kultowej komedii? Kilka najważniejszych informacji  o Kogel-mogel 3 zdradziła nam przed miesiącami Ilona Łepkowska w rozmowie z Krystyną Pytlakowską. Dziś na jaw wyszły kolejne informacje na temat produkcji. Wygląda na to, że do obsady Kogla-Mogla 3 dołączy... Mikołaj Roznerski! 

Kogel-mogel: obsada

„Kasia mieszka ze swoją matką, graną przez Katarzyną Łaniewską i jest dyrektorką szkoły. A profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sex couchem. Obejrzałam niedawno program pani Joanny Keszke, która chce nauczyć Polki czerpania przyjemności z seksu. I myślałam, że umrę ze śmiechu słysząc, gdy tłumaczyła, jak trzeba się czule zajmować swoją łechtaczką. Uznałam wtedy, że do pani Wolańskiej bardzo ten temat pasuje”, wyznała Ilona Łepkowska w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

„resztą nie będę tu opowiadać całego filmu, chociaż mój scenariusz zbliża się już do końca. Mam tylko nadzieję, że aktorzy po przeczytaniu zechcą w nim zagrać. Nie tylko Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Łaniewska czy Zdzisław Wardejn, ale i Stanisława Celińska i Paweł Nowisz, którzy pojawili się w drugiej części jako sąsiedzi Kasi i Pawła. Wymyśliłam dla nich specjalnie wątek i marzę o tym, żeby to zagrali!”, dodała.

Dziś znamy więcej szczegółów produkcji. Już wiadomo, że wśród bohaterów 3. części filmu zobaczymy: Ewę Kasprzyk, Grażynę Błęcką-Kolską czy Zdzisława Wardejna. Jak donosi SuperExpress wiadomo, kto starał się o rolę Piotrusia. W pierwszych częściach w tę rolę wcielał się Maciej Koterski. Podobno producenci zwrócili się do niego z tą propozycją, ale aktor odmówił. Zorganizowano więc casting, na którym o rolę Piotrusia mieli rywalizować Piotr Stramowski, Mateusz Damięcki i Mikołaj Roznerski.

Według tabloidu, to właśnie Roznerski ma największe szanse na angaż. W sierpniu mija 30 lat od od premiery filmu Kogel-mogel w reżyserii Romana Załuskiego, według scenariusza Iwony Łepkowskiej. Premiera 3. części filmu została zapowiedziana na wiosnę 2018 roku. Myślicie, że Mikołaj Roznerski odnajdzie się w tej roli? 

Ilona Łepkowska o „Kogel-mogel 3”. Co wydarzy się w kultowej produkcji?
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/East News

Kogel Mogel 3, Kogel Mogel, Grażyna Błęcka-Kolska
Fot. East News (2)

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.