Mikołaj Roznerski
Fot. East News
KULTURA

Mikołaj Roznerski zagra w filmie Kogel-Mogel 3? Nowe szczegóły wychodzą na jaw!

W jakiej roli zostanie obsadzony?

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 18:51
Mikołaj Roznerski
Fot. East News

Kogel-mogel‬ powraca! W 3 części ponownie zobaczymy m.in. Grażynę Błęcką-Kolską i Ewę Kasprzyk. Co jeszcze wiemy o powrocie kultowej komedii? Kilka najważniejszych informacji  o Kogel-mogel 3 zdradziła nam przed miesiącami Ilona Łepkowska w rozmowie z Krystyną Pytlakowską. Dziś na jaw wyszły kolejne informacje na temat produkcji. Wygląda na to, że do obsady Kogla-Mogla 3 dołączy... Mikołaj Roznerski! 

Kogel-mogel: obsada

„Kasia mieszka ze swoją matką, graną przez Katarzyną Łaniewską i jest dyrektorką szkoły. A profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sex couchem. Obejrzałam niedawno program pani Joanny Keszke, która chce nauczyć Polki czerpania przyjemności z seksu. I myślałam, że umrę ze śmiechu słysząc, gdy tłumaczyła, jak trzeba się czule zajmować swoją łechtaczką. Uznałam wtedy, że do pani Wolańskiej bardzo ten temat pasuje”, wyznała Ilona Łepkowska w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

„resztą nie będę tu opowiadać całego filmu, chociaż mój scenariusz zbliża się już do końca. Mam tylko nadzieję, że aktorzy po przeczytaniu zechcą w nim zagrać. Nie tylko Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Łaniewska czy Zdzisław Wardejn, ale i Stanisława Celińska i Paweł Nowisz, którzy pojawili się w drugiej części jako sąsiedzi Kasi i Pawła. Wymyśliłam dla nich specjalnie wątek i marzę o tym, żeby to zagrali!”, dodała.

Dziś znamy więcej szczegółów produkcji. Już wiadomo, że wśród bohaterów 3. części filmu zobaczymy: Ewę Kasprzyk, Grażynę Błęcką-Kolską czy Zdzisława Wardejna. Jak donosi SuperExpress wiadomo, kto starał się o rolę Piotrusia. W pierwszych częściach w tę rolę wcielał się Maciej Koterski. Podobno producenci zwrócili się do niego z tą propozycją, ale aktor odmówił. Zorganizowano więc casting, na którym o rolę Piotrusia mieli rywalizować Piotr Stramowski, Mateusz Damięcki i Mikołaj Roznerski.

Według tabloidu, to właśnie Roznerski ma największe szanse na angaż. W sierpniu mija 30 lat od od premiery filmu Kogel-mogel w reżyserii Romana Załuskiego, według scenariusza Iwony Łepkowskiej. Premiera 3. części filmu została zapowiedziana na wiosnę 2018 roku. Myślicie, że Mikołaj Roznerski odnajdzie się w tej roli? 

Ilona Łepkowska o „Kogel-mogel 3”. Co wydarzy się w kultowej produkcji?
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/East News

Kogel Mogel 3, Kogel Mogel, Grażyna Błęcka-Kolska
Fot. East News (2)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.