Olga Figaszewska 27 stycznia 2017 19:15
1/7
Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel"
Copyright @East News
1/7

„Kogel-mogel” - kultowa komedia powraca na ekrany! Ilona Łepkowska w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła, że rozpoczyna pracę nad scenariuszem do trzeciej części filmu.

 

Już w 2016 roku pojawiały się informacje o kontynuacji filmowego hitu z lat 80-tych. Jednak w tamtym czasie jeszcze nikt nie był do końca pewien rozwoju sytuacji.

 

Polecamy też: „Pomysły czerpię z życia”. Co uczuciach mówiła królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska?

 

„Kogel-mogel 3”

 

Kilka miesięcy temu w rozmowie z „Super Expressem” scenarzystka zapowiedziała, że w obsadzie filmu z pewnością znajdą się aktorzy występujący w dwóch poprzednich częściach produkcji Romana Załuskiego. Między innymi, na ekranach zobaczymy z pewnością odtwórczynie pierwszoplanowych ról, Grażynę Błęcką-Kolską czy Ewę Kasprzyk, która od początku wyrażała chęć udziału w produkcji.

 

Co czeka nas w kolejnej części? Akcja filmu będzie się toczyć w dzisiejszej Polsce. „Minęło już 30 lat, a więc pojawią się ich dzieci. "Galimatias", czyli druga część, kończył się tym, że Kasia mówi, że jest w ciąży. To są więc rzeczy, które nasuwają się same, prawda? Trzeba więc pokazać też młodsze pokolenie”. - zdradza w rozmowie Ilona Łepkowska. W programie „24 godziny” w NOWA TV, Ilona Łepkowska  przyznała, że praca nad  scenariuszem  idzie jej dość wolno: Bardzo ciężko mi się pisze. Sukces poprzednich dwóch części leży mi na ramionach. Sukces ciąży jak diabli. Oczekiwania są niesamowite.

 

 

„Marian! Tu jest jakby luksusowo”

 

„Kogel-mogel” to najbardziej znana i lubiana komedia.  Lekka, przyjemna, dowcipna forma przekazu - w tym tkwi jej fenomen. Co więcej, większość powiedzeń bohaterów filmu weszło już do codziennego obiegu i funkcjonują w postaci żartów. Historia Katarzyny Solskiej, zwykłej dziewczyny ze wsi, która marzy o studiach w Warszawie, ucieka z domu w przeddzień zaaranżowanego ślubu by ostatecznie pracować jako niania, z miejsca zdobyła serca widzów. Nie powinno nas to dziwić, w końcu za scenariusz odpowiadała królowa polskich seriali i komedii romantycznych, która na uczuciach zna się jak nikt inny.  Ilona Łepkowska odpowiada za sukces "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Klanu" czy "Barw szczęścia".

 

Polecamy: Katarzyna Grochola mówi: „Lubię grać i mam naturę gracza”, ale do kasyna już nie chodzi. Dlaczego?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.