Zobacz nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 28 września 2018 13:58

Najbliższy weekend w kinie zdominowany jest przez najgłośniejszy film roku. Na ekrany wchodzi właśnie Kler Wojciecha Smarzowskiego. O tym filmie od tygodni mówi cała Polska, ale dopiero teraz publiczność będzie miała okazję go zobaczyć i wyrobić sobie własne zdanie na jego temat. Ale uwaga! Bilety na weekendowe seanse są już niemal całkowicie wyprzedane!

Poza tym premierę będzie miał film dla całej rodziny Mała Stopa. Na jego ścieżce dźwiękowej znajduje się utwór Większy świat, który zagrała MaRina.

Pozostaje też szansa na nadrobienie filmowych zaległości. W repertuarze wciąż znajdują się filmy takie jak: Kamerdyner, Juliusz, Johnny English. Nokaut, Kręcisz mnie czy Zegar czarnoksiężnika.

Który z filmów masz w planach? 

1/8
Film Kler plakat
Copyright @Materiały promocyjne
1/8

„Kler” to historia trzech księży, którzy spotykają się po latach od tragedii, która splotła ich losy. Życie każdego potoczyło się inaczej – jeden jest proboszczem wiejskiej parafii, drugi traci zaufanie swoich parafian, trzeci robi karierę w kurii, lecz utrudnia mu to pławiący się w luksusach arcybiskup.

2/8
Plakat filmu Mała stopa
Copyright @Materiały promocyjne
2/8

„Mała Stopa” to legenda o Wielkiej Stopie opowiedziana na nowo. Młody Yeti odnajduje Małą Stopę, czyli człowieka – stworzenie, o którego istnienie nie było wcześniej znane. Odkrycie przynosi mu sławę i staje się sensacją w społeczności Yeti. Pytanie, co jeszcze można znaleźć poza ich wioską?

3/8
Plakat filmu Kamerdyner
Copyright @Materiały prasowe
3/8

„Kamerdyner”

Mateusz Kroll (S. Fabijański) po śmierci matki zostaje przygarnięty przez pruską arystokratkę Gerdę von Krauss (A. Radwan). Z biegiem lat zaczyna łączyć go uczucie z córka Kraussów (M. Zydek). Nieuchronnie zbliża się II wojna światowa...

4/8
Film Zegar Czarnoksiężnika
Copyright @Materiały promocyjne
4/8

„Zegar czarnoksiężnika”

Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do posiadłości ekscentrycznego wuja, który interesuje się czarną magią i odkrywa, że jedynym sposobem na powstrzymanie nadchodzącej zagłady jest odnalezienie zegara odmierzającego czas do Apokalipsy.

5/8
Film Johnny English Nokaut
Copyright @Materiały promocyjne
5/8

„Johnny English. Nokaut”

Johnny English powraca z emerytury, aby uratować brytyjskich agentów, których dane wyciekły w wyniku ataku hakerów.

6/8
Film Juliusz, Wojciech Mecwaldowski
Copyright @Materiały promocyjne
6/8

„Juliusz”: głównym problemem w życiu nauczyciela plastyki (W. Mecwaldowski) jest jego ojciec (J. Peszek), który przeżyje drugi zawał serca, ale nie odmówi sobie rozrywkowego stylu życia. Juliusz szuka sposobu na to, by wpłynąć na zmianę jego zachowania, ale prawdziwe problemy dopiero przed nim...

7/8
Plakat filmu Dogman
Copyright @Materiały promocyjne
7/8

„Dogman” to opowieść o psim fryzjerze mieszkającym we włoskim miasteczku. Marcello swój czas dzieli między pracę, wychowywanie córki i okazjonalny handel kokainą. Wszystko się zmienia, gdy nagle do miasteczka powraca straszny Simone. Psi fryzjer postanawia się odgryźć!

8/8
Film Kręcisz mnie
Copyright @Materiały promocyjne
8/8

W „Kręcisz mnie” niepoprawny podrywacz postanawia uwieść piękną Julie, udając niepełnosprawnego. Sprawy komplikują się, kiedy poznaje jej starszą siostrę, która naprawdę porusza się na wózku.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?