Marcin Hakiel
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Marcin Hakiel opublikował kolejne nagranie z partnerką! Kim jest tajemnicza Dominika?

Co o niej wiemy?

Karol Sowa 8 maja 2023 10:56
Marcin Hakiel
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

O Marcinie Hakielu wciąż jest głośno. Wszystko za sprawą jego nowej miłości. Słynny tancerz coraz chętniej pokazuje swoją partnerkę. W ostatnim czasie opublikował nawet fragment jej twarzy! Kim jest i co wiemy o tajemniczej Dominice?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek — historia miłości

Marcin Hakiel przez wiele lat spełniał się jako tancerz. Później wziął udział w słynnym proramie — Taniec z Gwiazdami, gdzie poznał swoją przyszłą żonę — Katarzynę Cichopek. I choć doczekali się dzieci i uchodzili za zgrany duet, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Obecnie każde z nich na nowo buduje swoją bezpieczną przystań. „Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek -Hakiel i Marcin - Hakiel", napisali w oficjalnym oświadczeniu.

Przypomnijmy, że niedługo po tej decyzji, Marcin Hakiel chętnie udzielał wywiadów. Opowiadał w nich wówczas o kulisach rozstania. Ulubieniec publiczności sugerował, że w życiu jego żony pojawił się ktoś inny. Następnie w rozmowie z Wprost zwrócił się do obecnego partnera ex żony — Macieja Kurzajewskiego. „Jeśli już dojdziemy do takiego momentu, że nie chcemy być razem, warto usiąść i powiedzieć to sobie. Najgorszy scenariusz jest taki, że zaczynamy budować coś innego po cichu…", mówił.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Po sukcesie w "Europa da się lubić" zniknął i poświęcił się rodzinie. Conrado Moreno teraz wraca do show-biznesu

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Kim jest partnerka Marcina Hakiela? Co wiemy o Dominice?

Dzisiaj Marcin i Kasia poszli swoimi drogami. Starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Aktorka znalazła ukojenie u boku prezentera TVP, natomiast tancerz poznał tajemniczą Dominikę, którą kolejny raz pokazał w social mediach.

Na Instastory zamieścił nagranie z ukochaną, jednak jej twarz lekko przysłaniał kapelusz. Gwiazdor konsekwentnie chroni swoją prywatność, bo jak sam przyznał: „Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuje prawdę, to co uznam za stosowne do upublicznienia", napisał. 

Co jednak wiemy o nowej miłości tancerza? Jak udało się dowiedzieć serwisowi JastrząbPost, Dominika pochodzi z Krotoszyna w Wielkopolsce i ma córkę Natalię. Dlaczego unika błysku fleszy? „Z prostego powodu, nie chcę być osobą rozpoznawalną. Nie ukrywam się w życiu codziennym, spędzamy razem czas w miejscach publicznych, ale życie bez upubliczniania wizerunku znacznie bardziej mi się podoba, daje mi to swobodę", wyjaśniła w mediach społecznościowych. 

Nie każdy też wie, że Dominika miała również okazję poznać Katarzynę Cichopek oraz jej dzieci. Obie Panie utrzymują ze sobą kontakt, aby uzgadniać szczegóły dotyczące wyjazdów Heleny i Adama do Krotoszyna. „Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach", informował Plotek. 

„Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy", dodawała Rewia.

Katarzynie Cichopek i Marcinowi Hakielowi życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Od wielu lat tworzą idealny związek. Oto historia Andrzeja Piasecznego i jego partnera

Partnerka Marcina Hakiela
Fot. Screenshot JastrząbPost

Partnerka Marcina Hakiela
Fot. Screenshot JastrząbPost

Marcin Hakiel
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.