Karolina Gorczyca, Krzysztof Czeczot
Fot. Wojciech Olkusnik/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

To właśnie oni przyćmili wszystkich. Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot zadebiutowali na ściance jako para

Tak zaprezentowali się na gali Bestsellerów Empiku 2023

Karol Sowa 13 lutego 2024 21:06
Karolina Gorczyca, Krzysztof Czeczot
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

We wtorkowy wieczór - 13 lutego — odbyła się gala Bestsellerów Empiku 2023. Na wydarzeniu nie zabrakło wielu wspaniałych artystów i dziennikarzy, takich jak: Julia Wieniawa, Ralph Kaminski, Marcin Prokop czy Kinga Rusin. Największą uwagę jednak przyciągnęli: Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot, którzy zadebiutowali na ściance jako para. 

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot o swoim związku

Artyści w rozmowie z Plejadą powiedzieli wprost: „Jesteśmy w związku już od dłuższego czasu. Oczywiście pozamykaliśmy formalnie nasze poprzednie związki", wyjaśniali. Dodali również, że: „Od kilku miesięcy zamieszkujemy wspólnie z naszymi dziećmi, tworząc szczęśliwą, patchworkową rodzinę, dbając o miłość, szacunek i uważność. Co ważne, nasze dzieci mieszkają także ze swoimi drugimi rodzicami, dostając od nich tyle samo miłości, ciepła i uwagi. Związaliśmy się także zawodowo. Nie ukrywaliśmy nigdy naszej relacji, ale też nie robiliśmy z niej celebryckiego newsa", przekazali temu samemu serwisowi. 

CZYTAJ TEŻ: Są razem od ponad pięć lat i ciągle się zaskakują. Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski mówią nam o dojrzałej miłości

Karolina Gorczyca, Krzysztof Czeczot
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Tak Krzysztof Czeczot i Karolina Gorczyca zaprezentowali się na gali Bestsellerów Empiku

Para na ściance nie szczędziła sobie czułości. Co więcej, zakochani byli niezwykle szczęśliwi i swoim blaskiem onieśmielali niemal wszystkich. 

Artyści postawili na czarne stylizacje. Krzysztof Czeczot wybrał klasyczny czarny garnitur oraz koszulę w tym samym kolorze. Natomiast Karolina Gorczyca zachwyciła delikatnym makijażem oraz suknią z wysokim wcięciem z długimi rękawami.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Karolina Gorczyca, Krzysztof Czeczot
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.