Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk, Viva! 3/2023
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi!

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa chronią swoją prywatność. Kadry z urodzin modelki zaskakują

„Był moment, w którym prawie pogodziłem się z tym, że dopóki dzieci nie podrosną, nie będę budować kolejnego związku"

Aleksandra Frankowska 24 października 2023 10:51
Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk, Viva! 3/2023
Fot. Mateusz Stankiewicz

Od kilku lat tworzą szczęśliwą parę. Są zgrani zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wspierają się na każdym kroku, a dzieci byłego piłkarza i Anny Przybylskiej ciepło przyjęły jego nową partnerkę do rodziny. Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa świętowali właśnie jej urodziny. Nie zabrakło tortu i ciepłych słów w stronę ukochanej.

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk związał się z piękną modelką. Jak na nową miłość sportowca zareagowała jego córka?

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa: historia miłości

Jego wielką miłością przez lata była aktorka, Anna Przybylska. Niestety przegrała ona walkę z rakiem. Wspólnie wychowywali trójkę dzieci. Po śmierci Ani, piłkarz przez pewien czas związany był z Martyną Gliwińską, z którą doczekał się synka, Kazia. Niestety związek ten nie przetrwał. Od trzech lat u jego boku jest Zuzanna Pactwa, zjawiskowa modelka i businesswoman, która dała mu nie tylko miłość, ale i ogromne wsparcie. Poznali się dużo wcześniej, bo 20 lat temu, ale dopiero w pewnym momencie swojego życia uznali, że łączy ich coś więcej. Zaiskrzyło. I te iskry widać w każdym ich wspólnym spojrzeniu. Wcześniej byli zupełnie na innych etapach życia, każde z nich żyło w innym miejscu i łączyły ich tylko relacje koleżeńskie. Jak to się mówi, trzeba spotkać się w odpowiednim miejscu i czasie. Dla nich było to dokładnie 3 lata temu.

„Był moment, w którym prawie pogodziłem się z tym, że dopóki dzieci nie podrosną, nie będę budować kolejnego związku. Ale gdy poznałem Zuzę, ta sytuacja mnie zaskoczyła. Zakochałem się" - wyznał Jarosław Bieniuk.

Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk, Viva! 3/2023
Fot. Mateusz Stankiewicz
Jarosław Bieniuk świętuje urodziny ukochanej

Na co dzień chroni swoją prywatność, jednak na jego Instagramie co jakiś czas można zobaczyć małe fragmenty codziennego życia. Niedawno świętował urodziny ukochanej Zuzanny. Z tej okazji podzielił się z fanami kilkoma fotografiami, jednak ukrył wiek partnerki. Najwyraźniej modelka, która bardzo chroni swoją prywatność, woli aby jej wiek również pozostał tajemnicą. Bieniuk uszanował wolę ukochanej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poprosiła go o przysługę, są razem 2,5 roku. Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa o historii swojej miłości

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Fot. Instagram @jaretpalmer

Podczas imprezy urodzinowej nie zabrakło pięknego tortu i radosnych chwil. Wśród zdjęć opublikowanych przez Bieniuka pojawiły się te ze wspólnej jazdy konno, czy czasu spędzonego na nartach. Przed nimi jeszcze wiele wspaniałych chwil, a Zuzannie Pactwie życzymy wszystkiego najlepszego! 

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Fot. Instagram @jaretpalmer

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Fot. Instagram @jaretpalmer

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Fot. Instagram @jaretpalmer

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.