Jared Leto zagra Lagerfelda
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Jared Leto zagra Karla Lagerfelda w biograficznym filmie o projektancie

Myślicie, że pasuje do tej roli?

Marta Cieplak 7 października 2022 12:30
Jared Leto zagra Lagerfelda
Fot. Getty Images

Podobno podczas pierwszego spotkania Jareda Leto z projektantem aktor powiedział do mistrza mody: „Któregoś dnia zagram Cię w filmie”. I okazuje się, że słowa dotrzymał. Świat obiegły bowiem wieści, że Jared Leto wcieli się w Karla Lagerfelda w filmie biograficznym. Co wiadomo o tej produkcji?

ZOBACZ TAKŻE: 10 cytatów z Karla Lagerfelda, które warto znać!

Jared Leto w roli Karla Lagerfelda

Co ciekawe, Jared Leto nie tylko wcieli się w słynnego projektanta, ale będzie też współproducentem filmu razem ze swoją wspólniczką z firmy Paradox. "Czuję, że jest to moment pełnego koła i Karl byłby dumny z tego, co robimy" - powiedział Leto w rozmowie z WWD o współpracy z domem mody Karl Lagerfeld nad tym projektem. Bo trzeba wiedzieć, że do pracy nad filmem zaangażowali się: Pier Paolo Righi, dyrektor generalny domu Karla Lagerfelda od 2011 roku, Caroline Lebar, starszy wiceprezes ds. wizerunku i komunikacji Karla Lagerfelda oraz Sébastien Jondeau, który przez dwie dekady był osobistym asystentem i ochroniarzem projektanta.

Zapytano aktora także o to, czy w filmie będą opisane historie miłosne z życia Karla Lagerfelda. Oto co odpowiedział: „Jest mnóstwo relacji do zbadania. Karl miał karierę, która trwała ponad 50 lat, więc zarówno osobiście jak i zawodowo był blisko wielu ludzi. Mogę powiedzieć, że skupimy się na kluczowych związkach, które oddają różne części jego życia."

Kiedy będzie miała miejsce premiera filmu Karlu Lagerfeldzie? Tego na razie nie podano. Ale biorąc pod uwagę fakt, że trwają dopiero pierwsze prace nad obrazem i nie wiadomo nawet kto stanie za kamerą, możemy być pewni, że obraz zobaczymy nie wcześniej niż w 2023 lub 2024 roku.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?