Jared Leto zagra Lagerfelda
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Jared Leto zagra Karla Lagerfelda w biograficznym filmie o projektancie

Myślicie, że pasuje do tej roli?

Marta Cieplak 7 października 2022 12:30
Jared Leto zagra Lagerfelda
Fot. Getty Images

Podobno podczas pierwszego spotkania Jareda Leto z projektantem aktor powiedział do mistrza mody: „Któregoś dnia zagram Cię w filmie”. I okazuje się, że słowa dotrzymał. Świat obiegły bowiem wieści, że Jared Leto wcieli się w Karla Lagerfelda w filmie biograficznym. Co wiadomo o tej produkcji?

ZOBACZ TAKŻE: 10 cytatów z Karla Lagerfelda, które warto znać!

Jared Leto w roli Karla Lagerfelda

Co ciekawe, Jared Leto nie tylko wcieli się w słynnego projektanta, ale będzie też współproducentem filmu razem ze swoją wspólniczką z firmy Paradox. "Czuję, że jest to moment pełnego koła i Karl byłby dumny z tego, co robimy" - powiedział Leto w rozmowie z WWD o współpracy z domem mody Karl Lagerfeld nad tym projektem. Bo trzeba wiedzieć, że do pracy nad filmem zaangażowali się: Pier Paolo Righi, dyrektor generalny domu Karla Lagerfelda od 2011 roku, Caroline Lebar, starszy wiceprezes ds. wizerunku i komunikacji Karla Lagerfelda oraz Sébastien Jondeau, który przez dwie dekady był osobistym asystentem i ochroniarzem projektanta.

Zapytano aktora także o to, czy w filmie będą opisane historie miłosne z życia Karla Lagerfelda. Oto co odpowiedział: „Jest mnóstwo relacji do zbadania. Karl miał karierę, która trwała ponad 50 lat, więc zarówno osobiście jak i zawodowo był blisko wielu ludzi. Mogę powiedzieć, że skupimy się na kluczowych związkach, które oddają różne części jego życia."

Kiedy będzie miała miejsce premiera filmu Karlu Lagerfeldzie? Tego na razie nie podano. Ale biorąc pod uwagę fakt, że trwają dopiero pierwsze prace nad obrazem i nie wiadomo nawet kto stanie za kamerą, możemy być pewni, że obraz zobaczymy nie wcześniej niż w 2023 lub 2024 roku.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.