PREMIERA FILMOWA

O tym filmie było głośno wiele miesięcy przed premierą! Koniecznie zobaczcie „Wszystkie pieniądze świata”

Sabina Zięba 27 stycznia 2018 15:00

O filmie Wszystkie pieniądze świata zrobiło się naprawdę głośno już parę miesięcy temu. Wszystko za sprawą afery wokół Kevina Spaceya, którego kariera runęła jak domek z kart po ujawnieniu licznych aktów molestowania. Początkowo grał on obok Michelle Williams oraz Marka Wahlberga jedną z głównych ról.

Film Wszystkie pieniądze świata

Mimo zakończenia produkcji, po wybuchu skandalu postanowiono usunąć wszelkie sceny, w których występował, by nakręcić je jeszcze raz z zastępstwem w osobie Christophera Plummera. Wydaje się to dobrą decyzją, biorąc pod uwagę fakt, że został on za tę rolę nominowany w tym roku do Oscara! A o czym w ogóle opowiada dzieło Ridleya Scotta?

Na wielkim ekranie możemy poznać prawdziwą historię multimilionera i najbogatszego człowieka w historii, Jeana Paula Getty'ego oraz jego wnuka. W 1973 roku 16-letni John Paul Getty III został porwany z zamiarem wymuszenia okupu. Nikt się jednak nie spodziewał, że naftowy magnat nie zdecyduje się tego okupu zapłacić. O bezpieczeństwo chłopaka musiała więc walczyć Gail Harris (Michelle Williams), którą wspierał pracujący dla Getty’ego były agent CIA, Fletcher Chase (Mark Wahlberg)...  

TAGI #film

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…