MA 3 grudnia 2015 20:18
1/9
Miley Cyrus, Francis Ford-Coppola, Sofia Coppola i Bill Murray
Copyright @Netflix
1/9

Jedzenie, alkohol i atrakcyjni ludzie u Billa Murraya na świątecznej imprezie w Nowym Jorku. To nie tylko treść specjalnego programu "A Very Murray Christmas", który jutro zadebiutuje na antenie sieci Netflix, ale także treść przyjęcia, które wydano właśnie w nowojorskim Rockefeller Center.

"A Very Murray Christmas" to świąteczny program przygotowany przez Sofię Coppolę (reżyseria, scenariusz) oraz Billa Murraya (aktorstwo, scenariusz) specjalnie na zlecenie Netflixa. Nawiązuje do klasycznych rewii telewizyjnych. Głównym bohaterem jest Bill Murray, gospodarz show, który martwi się, że goście nie dojadą z powodu śnieżycy w Nowym Jorku. Pomimo pogodowych problemów goście jednak się pojawią, a wśród nich: m.in. George Clooney, Amy Poehler, Chris Rock, Miley Cyrus, Paul Shaffer, Michael Cera, Tina Fey, Jason Schwartzman oraz francuski zespół Phoenix.

Oprócz kolęd będzie można posłuchać piosenek i niezwykłego humoru wielu znanych i pięknych ludzi, którzy przyjęli zaproszenie Murraya i Coppoli. Zanim produkcja zadebiutuje na platformie Netflix 4 grudnia, zobaczcie zwiastun, a także zdjęcia z przyjęcia, które zorganizowano z okazji premiery.

2/9
Harvey Weinstein, Helen Mirren i Jonas Tahlin
Copyright @The Weinstein Company
2/9

3/9
Jason Schwartzman i Roman Coppola
Copyright @Netflix
3/9

4/9
Bill Murray
Copyright @Netflix
4/9

5/9
Francis Ford Coppola, Sofia Coppola i Paul Shaffer
Copyright @Netflix
5/9

6/9
Alan Cumming i Ian McKellen
Copyright @The Weinstein Company
6/9

7/9
Miley Cyrus w swetrze z wizerunkiem Billa Murraya
Copyright @Netflix
7/9

8/9
Lindsay Ellingson
Copyright @The Weinstein Company
8/9

9/9
Koktajle
Copyright @The Weinstein Company
9/9

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.