Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

VIDEO VIVY!

Oto 9 najgorętszych scen łóżkowych w historii światowego kina!

Pamiętasz je wszystkie?

Piotr Wojtasik 14 lutego 2019 18:57

Był już wybór gorących filmowych pocałunków oraz przegląd filmów, w których aktorzy zrobili TO naprawdę.  Teraz prześledziliśmy gorące sceny z alkowy, które przeszły do historii światowej kinematografii.

Kultowe sceny łóżkowe w historii światowej kinematografii

Niech nie rozczaruje Cię to, że z Nicole Kidman i Bradem Pittem na początku niewinnie chodzimy nago po pałacu... Później robi się naprawdę gorąco! Dlaczego? Zobaczcie, jak zrobili TO w filmie Anga Lee Ostrożnie, pożądanie. A pamiętacie namiętną scenę miłosną w wannie z udziałem Antonio Banderasa i Angeliny Jolie w Grzesznej miłości? Jeśli nie, z chęcią Wam ją przypomnimy.

W naszym materiale staraliśmy się pokazać seks w dziewięciu odsłonach. Ciekawi jesteśmy, czy zgadzacie się z naszym rankingiem?  A może sprawi on, że zmienicie plany na wieczór?

Jeśli macie ochotę na więcej... zapraszamy TUTAJ – na pierwszą część najlepszych scen łóżkowych
w historii światowego kina!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.