ZE ŚWIATA FILMU

Już jest wyczekiwany zwiastun filmu Kraina lodu 2!  

Musicie to zobaczyć!

Gabriela Czernecka 14 lutego 2019 13:16

Już jest! Do sieci trafił właśnie zwiastun drugiej części Krainy lodu. Na kontynuację popularnej bajki uwielbianej przez dzieci na całym świecie czekaliśmy aż sześć lat. Zwiastun Krainy lodu 2 właśnie trafił do sieci. W filmie znów zobaczymy królową Elsę, księżniczkę Annę i bałwana Olafa. Co nas czeka? 

Kraina lodu 2 - zwiastun

Elsa biegnie po wodach wzburzonego oceanu, gdy wysoka fala porywa ją pod powierzchnię. Wygląda na to, że królowa Arendelle próbuje zmierzyć się z przeszłością i tragiczną śmiercią rodziców, którzy zginęli podczas sztormu. Tymczasem Anna wyrusza w samotną wyprawę, z czasem jednak dołącza do niej Elsa i Kristoff. Zwiastun Krainy lodu 2 trafił właśnie do sieci. Reżyserią filmu zajmie się Jennifer Lee oraz Chris Buck, a ścieżkę dźwiękową po raz drugi skomponuje duet Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez.

Film Kraina lodu 2 - kiedy premiera

Premiera Krainy lodu 2 zaplanowana jest w Stanach Zjednoczonych na 22 listopada. Przypomnijmy, że produkcja pierwszej części Krainy lodu przyniosła wytwórni Walta Disneya zysk w wysokości 675 milionów dolarów, a sam soundtrack w ciagu tygodnia sprzedano w ponad 200 tysiącach egzemplarzy w samych Stanach! Główna piosenka z filmu, Let it go w wykonaniu Idiny Menzel, otrzymała w ubiegłym roku Oscara za najlepszą piosenkę. Czy Kraina lodu 2 zyska podobny rozgłos? Mamy taką nadzieję! A tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia zwiastunu filmu. Wybierzecie się na niego do kina? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!