Kogel mogel 4 kiedy premiera?
Fot. Karina Szymczuk/MTL Maxfilm
ZE ŚWIATA FILMU

Co z premierą filmu Kogel-Mogel 4? W komedii zobaczymy nową bohaterkę! „Rozbije bank!”

Zobacz kolejne zdjęcia z planu

Rafał Kowalski 30 stycznia 2021 11:14
Kogel mogel 4 kiedy premiera?
Fot. Karina Szymczuk/MTL Maxfilm

Dokładnie dwa dni temu minęły dwa lata od kinowej premiery trzeciej części komedii Kogel-Mogel. Film zaskarbił sobie sympatię widzów, którzy w liczbie 2,4 miliona odwiedzili sale multipleksów. W związku z dobrym wynikiem sprzedażowym, twórcy Kogla-Mogla w połowie lipca 2020 rozpoczęli zdjęcia do czwartej części przygód rodzin Solskich i Wolańskich. Co nas czeka?

Zdjęcia z planu Koniec świata czyli Kogel Mogel 4

Jak informują twórcy komedii w komunikacie prasowym, z czwartej odsłony Kogla-Mogla zadowoleni będą Ci, którym pasował humor z dwóch pierwszych części. Film ma nawiązywać do produkcji z końca lat 80-tych. Jak potoczą się losy bohaterów? „Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...” czytamy w wypowiedzi twórców.

Ciekawym wątkiem, poza postaciami, które już znamy, będzie pojawienie się na ekranie mamy Marleny Wolańskiej (w tej roli Kasia Skrzynecka). W rezolutną teściową Piotrusia wcieliła się Dorota Stalińska. „Mama Marlenki może być taką postacią, która rozbije bank ze śmiechem”, obiecała w rozmowie z Party scenarzystka filmu. Sądząc po filmowej stylizacji aktorki, jesteśmy pewni, że właśnie tak będzie!

Kogel-Mogel 4 - data premiery

Reżyserka Anna Wieczur-Bluszcz i scenarzystka Ilona Łepkowska początkowo planowały premierę filmu Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 w styczniu 2021 roku. Niestety przez pandemię koronawirusa nie będzie to możliwe. Na razie nie ustalono nowej daty premiery. Nastąpi ona na pewno wtedy, gdy ponownie zostaną otwarte multipleksy.

Zobaczcie, jak wyglądała praca na planie, która zakończyła się z początkiem września. 

Kogel-mogel 4 zdjęcia z planu
Fot. Karina Szymczuk/MTL Maxfilm

Kogel-Mogel 4 będzie prawdopodobnie ostatnim filmem z udziałem Katarzyny Łaniewskiej (na zdj.). Aktorka zmarła w grudniu 2020r.

Katarzyna Łaniewska w Kogel-mogel 4, co z premierą?
Fot. Karina Szymczuk/MTL Maxfilm

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.