TYLKO U NAS!

Ula Chincz oprowadziła nas po swojej posiadłości. Zobacz, jak mieszka prezenterka

Piotr Wojtasik 16 stycznia 2017 18:45

Jak mieszka, jak żyje i jak wypoczywa Urszula Chincz? Dziennikarka TVN i twórczyni poradnikowego kanału na Youtube - Ula Pedantula, oprowadziła nas po swoim domu w piękny majowy poranek. Podczas poprzedniego spotkania z dziennikarką mieliśmy okazję podpytać ją o życzenia do złotej rybki i jej największe marzenia. Dziś odwiedzamy ją w jej podwarszawskim azylu.

Andrzej Wrona w domu Uli Chincz

Jakiś czas temu Ula Chincz zaprosiła do swojego pięknego domu pod Warszawą siatkarza Andrzeja Wronę.  Wszystko dlatego, że jego mieszkanie jest remontowane i łazienka została wyłączona z użytku. Dlatego prezenterka postanowiła podać mu pomocną dłoń i zaoferowała sportowcowi ciepły kąt. Okazało się jednak, że w jej domu panują jasne zasady, o których Andrzeja Wronę poinformowały dzieci Uli Chincz.

1. Nie trzeba jeść, ale trzeba spróbować.

2. Przekleństwo kosztuje 10 zł.

Szybko okazało się jednak, że wnętrza – choć urządzone z dużą klasą i wyczuciem – nie są przystosowane do wymiarów sportowca (mierzy on 2,05 metra). Gdy stanął przed lustrem w łazience, zobaczył... swój brzuch!

Ula Chincz postanowiła również zatrudnić siatkarza do prac domowych. Widzowie nie zdziwili się więc ani trochę, gdy Andrzej Wrona zdezerterował, by zamieszkać w hotelu.

Materiał miał oczywiście wydźwięk humorystyczny. My przypominamy na jego fali nasz filmik z domu Uli Chincz!

Jak wygląda dom Uli Chincz?

Dużo drewna, naturalnych materiałów, weranda, taras, zadbany ogród i oczko wodne. Wszystko wśród  zieleni. Nie jest to zwykły dom. Urzeka nas jego malarskość i rustykalność, wpisane w otaczającą przyrodę. Ostoja ciszy, zaledwie 30 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Hałasują tu jedynie zwierzęta. Siedząc na tarasie słyszymy pluskającą wodę, a Ula zabiera nas na swój ukochany mostek nad maleńką rzeczką. Pozostawiamy Was z filmową relacją z tego niesamowitego miejsca. Niech będzie dla Was inspiracją!

Polecamy także: Urszula Chincz, córka Andrzeja Turskiego: „Moi rodzice są znowu razem”.

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!