O TYM SIĘ MÓWI

Modelka plus size podbija branżę mody! Czy powtórzy sukces Ashley Graham?

Kim jest Kate Wasley?

Olga Figaszewska 7 kwietnia 2018 19:50

Modelki plus size podbijają świat mody zaledwie od kilku lat. Pierwszą z propagatorek  stała się Ashley Graham. Można śmiało powiedzieć, że zrewolucjonizowała branżę i globalne postrzeganie piękna. Seksowne, bez kompleksów, udowadniają, że kobiety nie muszą się wstydzić swojego ciała. W końcu piękno nie ma rozmiaru! Do tej pory Graham była najpopularniejszą modelką plus size na świcie. Jest przeciwniczką Photoshopa. Nosi rozmiar 46, a swoim cellulicie mówi: „Kocham go! Jest dowodem na moją kobiecość”. Wygląda na to, że ma godną następczynię. Co wiemy o Kate Wasley?

Dorówna 30-letniej  Ashley Graham?

Kate Wasley prężnie działa w mediach społecznościowych. W tym roku zadebiutowała na łamach Sports Illustrated. 23-letnią Australijkę na Instagramie śledzi ponad 207 tysięcy osób. Wraz ze swoja przyjaciółką, Georgią Gibbs prowadzą na konto @any.body_co. Modelki sprzeciwiają się promocji wyidealizowanej sylwetki. Zaznaczają, że to różnorodność jest istotna.

Jak wygląda nowa gwiazda sieci? Sprawdź!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.