VIVA! 28 września 2016 13:38
1/7
polskie pary
Copyright @Eastn News/ONS
1/7

Na salonach zapanowało jesienne ożywienie. Wyraźnym trendem dominującym na imprezach są w tym sezonie pary. Na premierach, balach, pokazach mody dobrze jest pokazać się ze swoją drugą połówką. Państwo Woźniak-Starak, pani Rozenek-Majdan z panem Majdanem, Kuba Wojewódzki z Renatą - nie wiadomo - jeszcze Kaczoruk czy już Wojewódzką? Która para wypada najlepiej na czerwonym dywanie? Zobaczcie nasz subiektywny ranking.

 

Polecamy też: Tylko u nas! Dotąd niepublikowane zdjęcia ze ślubnej sesji państwa Majdanów

2/7
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko
Copyright @ONS
2/7

6. Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Były szef „Wiadomości” na razie pożegnał się z polityką i prowadzi teraz „Dzień Dobry TVN”. Jego żona nie zaszywa się już w mazurskiej głuszy z ukochanymi końmi. Oboje brylują na warszawskich salonach i są jedną z najpiękniejszych par. Karolina błyskawicznie doszła do siebie po urodzeniu trzeciego dziecka - córeczki Laury a Piotr, którego zasługi w dziennikarstwie politycznym są nie do przecenienia znakomicie odnalazł się w tematyce lajfstajlowej. Oboje są zrelaksowani i szczęśliwi. I to widać!

3/7
Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski
Copyright @ONS
3/7

5. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Zawsze byli piękną parą ale ostatnio Tamara wygląda wprost olśniewająco. Aktorka po raz trzeci jest w ciąży i chyba jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie. Nic dziwnego, że chętnie pokazuje się na salonach, zwłaszcza, że wszystkie jej stylizacje są absolutnie bezbłędne. Bartek, który ostatnio zasiada w jury popularnego show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” również jest w świetnej formie. Oboje są chyba najlepszą reklamą polityki prorodzinnej. Ich długi związek bez mielizn i skandali to rzadkość w show-biznesie.

4/7
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze filmu Ostatnia Rodzina
Copyright @ONS
4/7

4. Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk

Weteran TVN-u i młoda modelka są parą od kilku lat ale na imprezach pojawiali się rzadko, bo powszechnie wiadomo, co Kuba sądzi o lansowaniu się na ściankach. Czyżby jednak zmienił zdanie? Ostatnio bywają bardzo często, a plotka o ich ślubie, która gruchnęła w mediach z mocą wodospadu, była starannie podsycana przez prezentera. I choć wygląda na to, że „ślub” to tylko akcja na potrzeby reklamy jednej z sieci telefonii komórkowych, oglądanie pięknej Renulki w coraz to nowych stylizacjach na czerwonym dywanie sprawia fanom niewątpliwą przyjemność. Nawet z domniemanym mężem.

5/7
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke
Copyright @ONS
5/7

3. Kasia Warnke i Piotr Stramowski

O swoim uczuciu opowiedzieli w Vivie! a wywiadowi towarzyszyła sesja eksponująca ich fantastyczne nagie ciała. Wkrótce okazało się, że w ubraniach wyglądają równie dobrze. Piotr zrobił błyskawiczną i oszałamiającą karierę jako policjant „Majami” w hitowym filmie „Pitbul. Nowe porządki” a jego stylówa z irokezem przeszła do historii. Kasia zawsze doskonale ubrana, niemal bez makijażu wyrasta na nową ikonę mody. Ich ślub, cichy i stylowy, dodatkowo wzmógł zainteresowanie nimi tak, że trudno dziś sobie wyobrazić imprezę bez tego superduetu.

6/7
Agnieszka Starak i Piotr Woźniak-Starak
Copyright @ONS
6/7

2. Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak

W ten ślub nikt nie wierzył. Od miesięcy pisano, że on, milioner nie zdecyduje się na poważny związek z niepokorną „panią z telewizji”. W dodatku rozwódką. A oni zagrali wszystkim na nosie weselnego marsza. I to w Wenecji. Na imprezach oboje wyglądają coraz piękniej a plotkarskie portale przestały już rozliczać Agnieszkę z ceny każdych butów czy sukienki, bo jak mówią, „kto bogatemu zabroni”?

7/7
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Copyright @East News
7/7

1. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Kto by pomyślał? Niegrzeczny chłopak, były mąż Dody i zasadnicza pani profesor od sprzątania. Co może ich łączyć? Trzeba było takiego programu jak Azja Express, żeby zobaczyć jacy są naprawdę. Małgosia - śliczna nawet w wyciągniętym T-shircie, zwariowana, spontaniczna stuprocentowo kobieca i urocza. Radosław - męski, cierpliwy, opiekuńczy. Oboje szaleńczo w sobie zakochani. Ślub tylko potwierdził to, co od jakiegoś czasu było widać coraz wyraźniej - oni są dla siebie stworzeni!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!