Za to ją kochamy!

Weronika Kostyra 6 października 2017 19:05

Program Kuchenne rewolucje od lat budzi zainteresowanie widzów. Każdy kolejny odcinek jest zupełnie różny od poprzedniego, a jego prowadząca staje przed nowymi wyzwaniami, pomagając podupadającym restauracjom stanąć na nogi. Dla bezkompromisowej Magdy Gessler  liczy się jednak efekt jej starań, a nie konwenanse, dlatego dała się widzom poznać jako srogi krytyk, którego uwadze nie umkną nawet najmniejsze niedociągnięcia w działaniu lokalu czy jakości serwowanych potraw.

Najlepsze wypowiedzi Magdy Gessler

Restauratorka słynie z ciętego języka, a jej celne riposty i komentarze są później powtarzane przez fanów, którzy uwielbiają osobowość Magdy Gessler. Najnowszy 16 już (!) sezon programu nie obniża poziomu, dlatego wybraliśmy najlepsze do tej pory cytaty z Kuchennych rewolucji.

W jednej z restauracji w czasie inspekcji kuchni Magda Gessler zastała bardzo brudne patelnie pokryte warstwą zwęglonej sadzy. Zbulwersowana zwróciła się do właściciela: „Dłuto trzeba byłoby wziąć, bo to jest rzeźba prawie. Poproszę dłuto! Dłuto i młotek. Poczekam. Znajdzie się dłuto i młotek, to przyjdę z powrotem. Studiowałam rzeźbę, więc to akurat dla mnie. Lubię się wyżywać na gównie”, po czym energicznie zaczęła czyścić patelnię za pomocą tych narzędzi.

W innym odcinku ku swojemu przerażeniu odkryła, że w lodówkach na zapleczu znajdują się olbrzymie ilości zamrożonych produktów spożywczych. Poprosiła wtedy personel o przeniesienie zawartości zamrażarek w jedno miejsce, po czym powiedziała: „Czuję się jak caryca wśród tych mrożonek, kotletów!”.

Jakie jeszcze teksty padły w ostatnich odcinkach? Zapraszamy do galerii. Uwaga! Nie wszystkie nadają się dla wrażliwych uszu... 

1/5
Magda Gessler
Copyright @Instagram @magdagessler_official
1/5

„Dosyć gówna i rzeczy w kolorze gówna”.

2/5
Magda Gessler
Copyright @Instagram @magdagessler_official
2/5

„Śmierdzi to jak samiec, samiec, który się nie wyżył”, powiedziała o golonce, która wydzielała przykry zapach...

3/5
Magda Gessler
Copyright @Instagram @magdagessler_official
3/5

„Takie jedzenie wyprasza, więc czuję się wyproszona”.

4/5
Magda Gessler
Copyright @Instagram @magdagessler_official
4/5

„Ty mnie tak wkurzasz, że nie chce mi się nawet tobie pomagać”.

5/5
Magda Gessler
Copyright @Instagram @magdagessler_official
5/5

„W Chrzanowie jedzenie nie jest do chrzanu. Ono jest do dupy”

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...