ZE ŚWIATA GWIAZDA

Martyna Wojciechowska jest zakochana?! Kim jest partner podróżniczki?

Sensacyjne doniesienia mediów!

VIVA! 18 maja 2018 11:50

Martyna Wojciechowska w licznych wywiadach niejednokrotnie opowiadała o tym, jak zerwała zaręczyny. Jednak czy tym razem będzie inaczej? Jak donoszą media, Wojciechowska znowu jest zakochana. A z nowym partnerem połączyła ją... wspólna pasja.

Wojciechowska jest zakochana?

„Kilka z tych razy w ogóle nie powinnam była się zaręczyć. To brzmi zabawnie: pięć razy byłam zaręczona, dwa razy uciekłam sprzed ołtarza, ale gdzieś tam za każdą z tych decyzji stoi jakiś mały, większy może nie dramat życiowy, ale trudność, wyzwanie i zmierzenie się z samym sobą. Wycofanie się ze swojej własnej decyzji też nie jest proste”, wyznała w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Jednak jak donoszą media, sytuacja uległa zmianie. Martyna Wojciechowska jest znowu zakochana? Gwiazda stacji TVN została w majowy weekend przyłapana na randce z reporterem stacji TTV, Przemysławem Kossakowskim. Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali sobie do ucha. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech’’, relacjonuje tygodnik Na Żywo. Są sobą ogromnie zafascynowani. Czują, że wiele ich łączy: miłość do podróży, chęć przekraczania własnych ograniczeń’’, zdradza osoba z otoczenia podróżniczki.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Martyna i Przemysław Kossakowski stworzyli udany związek. Mężczyzna rozwiódł się ze swoją żoną. A, jak donoszą portale plotkarskie, podróżniczka i jej nowy partner mieli poznać się w ubiegłym roku. Wówczas opublikował zdjęcie, które Kossakowski zamieścił w mediach społecznościowych. Z kobietą, która potrafi zaimponować’’, podpisał fotografię. Myślicie, że gwiazda stworzy z dziennikarzem udany związek? W końcu łączy ich wspólna pasja. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!