O TYM SIĘ MÓWI

Kora podłożyła głos postaci z bajki. Film jest jeszcze w kinach!

To ostatnia rola wielkiej artystki...

Rafał Kowalski 30 lipca 2018 11:29
Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska

Mimo coraz gorszego stanu zdrowia, który dokuczał Korze w ostatnich miesiącach życia, piosenkarka nie traciła chęci do życia i pracy. Wokalistka jeszcze w maju snuła plany nagrania swojej ostatniej w karierze płyty. Tego celu niestety artystce nie udało się zrealizować. Okazuje się za to, że Kora weszła jeszcze do studia, by podłożyć głos do postaci z bajki.

Ostatnia rola Kory – dubbing w „Iniemamocni 2”

Edna Mode – właśnie tak nazywa się postać, której Kora podłożyła głos zarówno w pierwszej, jak w i drugiej części animacji Iniemamocni. Wojownicza projektantka mody, koleżanka głównego bohatera bajki Boba cieszy się ogromną sympatią wśród fanów animowanego filmu. Swoją postać bardzo lubiła też Kora.

W majowym wywiadzie z Onetem, wokalistka przyznała, że z jej zdrowiem bywa rożnie, ale mimo to cieszy się, że udało się ponownie wziąć udział w dubbingu. „Od jakiegoś czasu przypływ energii i chciałabym coś zrobić lub ruszyć. Przynajmniej na tyle, na ile mogę. Ale w moim przypadku jest to walka o każdy dzień”, powiedziała Kora, a gdy dziennikarz dopytał, czy artystka ma na myśli realizację przede wszystkim projektów muzycznych, gwiazda odpowiedziała: „Mam na myśli wszystko, co do tej pory zrobiłam, włącznie z tym, że podłożyłam głos Ednie w Iniemamocnych. Nie mogę jednak długofalowo niczego planować”, wyznała Kora.

Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze raz usłyszeć charakterystyczny głos Kory i sprawdzić, jak legendarna artystka poradziła sobie z rolą Edny, zapraszamy do kin. W poniższym zwiastunie prezentujemy fragment roli Kory.  

Kora fryzury
Fot. East news

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!