WSPOMNIENIE

Miała wyraziste poglądy i nie bała się mówić o nich głośno! Oto najlepsze cytaty Kory

Artystka obchodziłaby dziś 70. urodziny

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2021 07:05

Kochała muzykę i mówiła, że nie musi być uwielbiana przez wszystkich. Była trudna w pożyciu, jednak ogromnego talentu nikt nie mógł jej odmówić. Legendarna Kora, a właściwie Olga Jackowska, nigdy nie bała się publicznie wypowiadać. „Nie lubię okularów u innych ludzi. Uważam, że to świadczy o tym, że jak ktoś ma okulary to jest głupi. Ale o sobie tak nie myślę”, mówiła gwiazda, którą bardzo rzadko można było spotkać bez okularów. 

Najlepsze cytaty Kory

Artystka zmarła 28 lipca 2018 roku, po długiej walce z chorobą nowotworową. Dziś, z okazji jej 70. urodzin, przypominamy najlepsze teksty Kory. Taką ją zapamiętaliśmy... 

ZOBACZ TEŻ: Kora kochała to miejsce całym sercem... Dom na Roztoczu był dla niej azylem

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.