WSPOMNIENIE

Miała wyraziste poglądy i nie bała się mówić o nich głośno! Oto najlepsze cytaty Kory

Artystka obchodziłaby dziś 70. urodziny

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2021 07:05

Kochała muzykę i mówiła, że nie musi być uwielbiana przez wszystkich. Była trudna w pożyciu, jednak ogromnego talentu nikt nie mógł jej odmówić. Legendarna Kora, a właściwie Olga Jackowska, nigdy nie bała się publicznie wypowiadać. „Nie lubię okularów u innych ludzi. Uważam, że to świadczy o tym, że jak ktoś ma okulary to jest głupi. Ale o sobie tak nie myślę”, mówiła gwiazda, którą bardzo rzadko można było spotkać bez okularów. 

Najlepsze cytaty Kory

Artystka zmarła 28 lipca 2018 roku, po długiej walce z chorobą nowotworową. Dziś, z okazji jej 70. urodzin, przypominamy najlepsze teksty Kory. Taką ją zapamiętaliśmy... 

ZOBACZ TEŻ: Kora kochała to miejsce całym sercem... Dom na Roztoczu był dla niej azylem

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?