WSPOMNIENIE

Miała wyraziste poglądy i nie bała się mówić o nich głośno! Oto najlepsze cytaty Kory

Artystka obchodziłaby dziś 70. urodziny

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2021 07:05

Kochała muzykę i mówiła, że nie musi być uwielbiana przez wszystkich. Była trudna w pożyciu, jednak ogromnego talentu nikt nie mógł jej odmówić. Legendarna Kora, a właściwie Olga Jackowska, nigdy nie bała się publicznie wypowiadać. „Nie lubię okularów u innych ludzi. Uważam, że to świadczy o tym, że jak ktoś ma okulary to jest głupi. Ale o sobie tak nie myślę”, mówiła gwiazda, którą bardzo rzadko można było spotkać bez okularów. 

Najlepsze cytaty Kory

Artystka zmarła 28 lipca 2018 roku, po długiej walce z chorobą nowotworową. Dziś, z okazji jej 70. urodzin, przypominamy najlepsze teksty Kory. Taką ją zapamiętaliśmy... 

ZOBACZ TEŻ: Kora kochała to miejsce całym sercem... Dom na Roztoczu był dla niej azylem

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.