Marta Kosakowska 8 lutego 2016 11:40
1/7
Lady Gaga, Beyonce, Chris Martin, Bruno Mars
Copyright @East News
1/7

Lady Gaga, Beyonce, Coldplay i Bruno Mars - te gwiazdy pojawiły się na 50. finale Super Bowl. Najważniejszą imprezę sportową w Stanach Zjednoczonych otworzyła kontrowersyjna wokalistka Lady Gaga, która zachwyciła wszystkich swoim występem. Na gwieździe spoczywała ogromna odpowiedzialność, na finał rozgrywek ligi futbolu Amerykanie czekają przez cały rok. Artysta, który doznaje zaszczytu zaśpiewania hymnu dla milionów zawsze jest starannie wybrany. W tym roku na scenie stanęła Lady Gaga. Jej wykonanie "The Star Spangled Banner" wzbudziło ogromne emocje! Nie brakowało wzruszeń zarówno na stadionie, jak i wśród widzów przed telewizorami. Internauci są zachwyceni jej wykonaniem! W przerwie meczu na scenie pojawiły się również inne gwiazdy - zjawiskowa Beyonce, zespół Coldplay oraz Bruno Mars. Każdy zaśpiewał najpierw osobno, by następnie dać na scenie wspólny popis. Zobaczcie relację zdjęciową z imprezy oraz niesamowity występ Lady Gagi!

 

 

Zobacz też: Która gwiazda w USA zarabia najwięcej? Forbes przedstawił zaskakujący ranking. Lady Gaga na końcu.

2/7
Beyonce
Copyright @East News
2/7

Beyonce podczas 50. finału Super Bowl wykonała m.in. swój najnowszy utwór "Formation". Amerykańskie media są pod wrażeniem występu gwiazdy, jednoznacznie wskazując Beyonce jako królową, która skradła show. „Formation” zapowiada najnowszy album artystki, który ma pojawić się w sklepach jeszcze w lutym 2016 roku. W sieci jest już dostępny teledysk do najnowszego utworu gwiazdy. Zaledwie w ciągu doby od pojawienia się, utwór został wyświetlony ponad 5 milionów razy!

3/7
Copyright @East News
3/7

Oprócz Beyonce na scenie pojawił się także zespół Coldplay z charyzmatycznym wokalistą Chrisem Martinem na czele. Zespół zagrał swoje największe przeboje m.in. "Viva La Vida", Paradise" czy "Adventure Of A Lifetime".

4/7
Bruno Mars
Copyright @East News
4/7

Popis podczas 50. finału Super Bowl dał także Bruno Mars. Amerykański artysta filipińskiego i portorykańskiego pochodzenia rozgrzał publiczność swoim hitem "Uptown funk". Nie był to pierwszy występ muzyka na finale Super Bowl. Bruno Mars wziął już udział w tej imprezie w 2014 roku, kiedy to towarzyszył na scenie zespołowi Red Hit Chilli Peppers.

5/7
Beyonce
Copyright @East News
5/7

Super Bowl to nie tylko wielkie widowisko sportowe oraz muzyczne, ale przede wszystkim ogromny biznes. Magazyn „Forbes" oszacował, że 50. finał Super Bowl ma przynieść rekordowy zysk rzędu nawet 620 milionów dolarów. Kwota ta nie pochodzi jedynie ze sprzedaży biletów na rozgrywki sportowe, ale przede wszystkim z emisji reklam w czasie imprezy. To właśnie specjalnie przygotowywane na ten dzień spoty reklamowe, generują ogromne zyski dla organizatorów. Ceny emisji reklam w czasie Super Bowl są najdroższe w historii. W tym roku za 30-sekundową reklamę trzeba było zapłacić 5 milionów dolarów, czyli o pół milion więcej niż jeszcze rok temu!

6/7
Lady Gaga
Copyright @East News
6/7

50. finał Super Bowl odbył się w Levi's Stadium w Santa Clara w Kalifornii. Przed telewizorami rozgrywki dwóch drużyn Carolina Panthers i Denver Broncos oglądało około 100 milionów Amerykanów! Mecz wygrał zespół z Denver. W oficjalnych komentarzach po imprezie nie brakuje gratulacji nie tylko dla sportowców, ale takze pochwał dla Lady Gagi. Jej wykonanie hymnu USA prawdopodobnie przejdzie do historii. Dziennikarze i internauci określają ją najjaśniejszym punktem Super Bowl. Lady Gadze na scenie towarzyszyła niesłysząca laureatka Oskara Marlee Matlin, która wykonała hymn w języku migowym.

Na scenie towarzyszyła jej niesłysząca laureatka Oscara Marlee Matlin, która wykonała hymn w amerykańskim języku migowym.

Czytaj więcej na http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-lady-gaga-wygrala-super-bowl,nId,2141404#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

7/7
Lady Gaga w czerwonym garniturze
Copyright @East News
7/7

Podsumowując 50. finał Super Bowl, można pokusić się o stwierdzenie, że ta impreza to kwintesencja wszystkiego, co amerykańskie. Wielkie emocje sportowe, wielkie gwiazdy i wielkie pieniądze! Powtórka już za rok!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!