O TYM SIĘ MÓWI

Swój sukces Dominika Tajner-Wiśniewska zadedykowała Konradowi Gacy 

„Ty zawsze mówiłeś, żeby działać a nie czekać”

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2018 19:55
Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska

Dzięki Konradowi Gacy schudła ponad 15 kilogramów. Z biegiem czasu między nimi narodziła się przyjaźń. Nagła śmierć dietetyka była dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej ogromnym szokiem. W poruszających słowach pożegnała go w poście na Instagramie. „Nie mówię żegnaj, lecz do widzenia... Zbyt wcześnie nas opuściłeś... Na zawsze będziesz w moim sercu...”, napisała. Teraz zadedykowała mu jeden ze swoich osobistych sukcesów. 

Dominika Tajner-Wiśniewska zadedykowała swój sukces Konradowi Gacy

Dominika Tajner-Wiśniewska spełniła swoje marzenie. A szczęśliwą nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie. Gwiazda dostała się na studia. Wybrała kierunek psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie SWPS. Swój sukces zadedykowała przyjacielowi, zmarłemu niedawno Konradowi Gacy. Miał  wielki wpływ na to, jak postrzegała sama siebie. Był dla niej motywacją i zarażał energią. 

„Zawsze było to moje marzenie, bo lubię pomagać ludziom ❤️❤️❤️ Bardzo się cieszę ale ponieważ ostatnie studia skończyłam w 2004 roku a wybrany kierunek jest dość trudny to proszę wszystkich! - trzymajcie za mnie kciuki!!!! 😃❤️💪🏻 Lubię takie zwroty w moim życiu. Dedykuje ten sukces @konradgaca - bo Ty zawsze mówiłeś, żeby działać a nie czekać. #rekrutacja #uniwersytet #kondolencjeswps #psychologiakliniczna #nauka#wyzwanie #marzenie #wielkaradość#dedykacja #konradgacamotywacja ”

Fani żony Michała Wiśniewskiego byli poruszeni jej dedykacją i zachwyceni determinacją, z jaką realizuje swoje cele. W komentarzach nie brakowało gratulacji! 

„Gratulacje🤗 Powodzenia i samych sukcesów💪👊 ”, „Na naukę nigdy nie jest za późno to zawsze powtarza moja mama ”, „Dla Ciebie chyba nie ma rzeczy niemożliwych. Kciuki trzymam 😍”, czytamy. 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Konrad Gaca
Fot. Facebook/Dominika Tajner Wiśniewska

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!