WIDEO VIVY.PL

Weronika Marczuk z córeczką we wspólnym teledysku... Od małej Ani trudno oderwać wzrok

Tak wyglądała praca na planie naszej sesji

Rafał Kowalski 22 czerwca 2020 13:59

Zanim koronawirus dotarł do Polski a rząd poprosił o pozostanie w domach, wraz z Weroniką Marczuk i jej córeczką Anią zrealizowaliśmy przepiękną sesję do ostatniego numeru magazynu VIVA! Uwielbiana przez publiczność gwiazda musiała odnaleźć się na planie nie tylko jako bohaterka zdjęć, ale i mama. Widać jednak było, że każda sekunda spędzona z dzieckiem była dla Weroniki Marczuk spełnieniem marzeń…

Weronika Marczuk z córką – wspólne wideo. Kulisy sesji

Podczas zakulisowego wideo zdołaliśmy nakręcić sceny pełne matczynej miłości, przywiązania, ciepła… Kilkumiesięczna Ania w ramionach swojej mamy czuła się bezpiecznie, a chwilę później leżąc obok niej przed naszym obiektywem dziewczynka uśmiechała się promiennie. Efekt sesji możecie Państwo podziwiać w najnowszej VIVIE!, która tylko do czwartku w kioskach.

Przypomnijmy, co bohaterka najnowszej okładki mówiła nam o swoim pierwszym dziecku… „ Obawiałam się, że nie będę miała siły zarywać nocy i jednocześnie pisać książki, gotować, dbać o siebie i o wszystkich. Kobiety jednak mają niesamowitą moc. Nie zastanawiam się teraz nad tym, skąd ona się bierze. Na szczęście Ania jest bardzo pogodnym, bezproblemowym dzieckiem. Ma co prawda kolki, ale też i apetyt. Moja mama wszystkim opowiada, że jak płacze, to tylko dlatego, że chce jeść albo spać. Zawsze w pogotowiu mamy butelkę, chociaż karmię ją też piersią”, opowiadała nam Weronika Marczuk.

Z kolei przed kamerą VIVY.pl wyznała, że macierzyństwo mocno ją zmieniło, lecz tylko pozytywnie. „Tak jak marzyłam. Właśnie jestem szczęśliwa i generalnie chyba słów brak. Jeśli ktoś wie, jak to jest czekać na dziecko, jak to jest, kiedy to dziecko się pojawia na świecie, to nic innego nie istnieje. To jest największe marzenie, żeby właśnie wszystko inne odeszło gdzieś daleko, bo tyle w życiu było już dużych projektów, prac... Rzeczy, które są dzisiaj nieważne. Dziecko jest dzisiaj tym, co jest całym moim światem”, zdradziła nam gwiazda.

Zobaczcie wideo, z którego płynie wiele miłości… 

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020, okładka
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.