WIDEO VIVY

Weronika Marczuk napisała niezwykłą książkę dla kobiet, które walczą o macierzyństwo!

Poznajcie szczegóły

Gabriela Czernecka 21 czerwca 2020 16:04

Weronika Marczuk przez wiele lat walczyła o to, by zostać mamą. Jak sama wielokrotnie mówiła, często brakowało jej już nadziei. W końcu jej marzenie się spełniło. W styczniu tego roku w wieku 48 lat Weronika Marczuk po raz pierwszy została mamą. Urodziła zdrową i piękną córeczkę. Jeszcze będąc w ciąży przyznała, że pracuje nad pewnym wyjątkowym projektem. Tylko VIVIE! zdradziła, że skupia się na pisaniu książki o trudnych ciążach i drodze do macierzyństwa.

Została ona dedykowana przyszłym mamom, kobietom i rodzinom, które, tak jak i ona, muszą czasem przejść piekło, by zostać rodzicami: „Wiem że ta książka jest potrzebna wielu kobietom, które często kontaktują się ze mną i zadają mnóstwo pytań, odkąd dowiedziały się, że niedługo zostanę mamą. Jeśli nasze doświadczenia mogą pomóc innym - warto to zrobić”, mówiła jakiś czas temu. Książka Weroniki Marczuk jest już na rynku. Publikacja Walka o macierzyństwo Jak wygrać z czasem i samą sobą to jak czytamy „wyjatkowy przewodnik dla wszystkich kobiet, które walczą o macierzyństwo oraz ich partnerów i rodzin. Odwołuje się zarówno do osobistego doświadczenia autorki, historii innych kobiet, jak i wiedzy ekspertów. Autorka prowadzi czytelników przez wszystkie etapy: od starań o poczęcie, przez trudy ciąży, aż do rozwiązania. Jest tu rozpacz, strata i przedwczesne porody, ale także radość i zwycięstwo.  Na Instagramie macierzyństwo jest piękne, słodkie, bezproblemowe. W rzeczywistości coraz więcej kobiet ma problemy z zajściem w ciążę, donoszeniem i urodzeniem zdrowego dziecka. I to oznacza dla nich piekło. Czas, by świadomie i pewnie podejść do tematu macierzyństwa i ojcostwa”. A jak narodził się pomysł napisania takiej książki i kto zainspirował do tego Weronikę Marczuk? Tego dowiecie się oglądając nasze wideo!  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.