WIDEO VIVY

Weronika Marczuk napisała niezwykłą książkę dla kobiet, które walczą o macierzyństwo!

Poznajcie szczegóły

Gabriela Czernecka 21 czerwca 2020 16:04

Weronika Marczuk przez wiele lat walczyła o to, by zostać mamą. Jak sama wielokrotnie mówiła, często brakowało jej już nadziei. W końcu jej marzenie się spełniło. W styczniu tego roku w wieku 48 lat Weronika Marczuk po raz pierwszy została mamą. Urodziła zdrową i piękną córeczkę. Jeszcze będąc w ciąży przyznała, że pracuje nad pewnym wyjątkowym projektem. Tylko VIVIE! zdradziła, że skupia się na pisaniu książki o trudnych ciążach i drodze do macierzyństwa.

Została ona dedykowana przyszłym mamom, kobietom i rodzinom, które, tak jak i ona, muszą czasem przejść piekło, by zostać rodzicami: „Wiem że ta książka jest potrzebna wielu kobietom, które często kontaktują się ze mną i zadają mnóstwo pytań, odkąd dowiedziały się, że niedługo zostanę mamą. Jeśli nasze doświadczenia mogą pomóc innym - warto to zrobić”, mówiła jakiś czas temu. Książka Weroniki Marczuk jest już na rynku. Publikacja Walka o macierzyństwo Jak wygrać z czasem i samą sobą to jak czytamy „wyjatkowy przewodnik dla wszystkich kobiet, które walczą o macierzyństwo oraz ich partnerów i rodzin. Odwołuje się zarówno do osobistego doświadczenia autorki, historii innych kobiet, jak i wiedzy ekspertów. Autorka prowadzi czytelników przez wszystkie etapy: od starań o poczęcie, przez trudy ciąży, aż do rozwiązania. Jest tu rozpacz, strata i przedwczesne porody, ale także radość i zwycięstwo.  Na Instagramie macierzyństwo jest piękne, słodkie, bezproblemowe. W rzeczywistości coraz więcej kobiet ma problemy z zajściem w ciążę, donoszeniem i urodzeniem zdrowego dziecka. I to oznacza dla nich piekło. Czas, by świadomie i pewnie podejść do tematu macierzyństwa i ojcostwa”. A jak narodził się pomysł napisania takiej książki i kto zainspirował do tego Weronikę Marczuk? Tego dowiecie się oglądając nasze wideo!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.