TYLKO U NAS!

Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i... Sprawdźcie, co zdradziły nam gwiazdy „Listów do M. 3” o nowej części kultowego filmu! EKSKLUZYWNE VIDEO

Konrad Szczęsny 9 listopada 2017 19:45

Już 10 listopada na ekrany kin wejdzie trzecia odsłona kultowych „Listów do M.”. Nie zabraknie oczywiście w niej tego, za co pokochały dwie poprzednie części miliony widzów: skomplikowanych relacji damsko-męskich, żartów bardziej i mniej dosadnych, ulubieńców publiczności, czyli Piotra Adamczyka, Agnieszki Dygant, Tomasza Karolaka, Zbigniewa Zamachowskiego i... atmosfery świąt, podszytej miłością! 

 

Polecamy: „Listy do M. 3” powracają! Zobacz najnowszy, oficjalny zwiastun filmu!

 

Dygant, Adamczyk, Kuna i Zamachowski o „Listach do M. 3”

 

Co zdradzili nam o najnowszej części produkcji występujący w niej aktorzy? Jakie będzie zakończenie „Listów do M. 3” i jak zmienili się bohaterowie produkcji od czasu premiery drugiej części? Tego i innych rzeczy dowiecie się z naszego materiału wideo!

 

Zobacz też: „Nauczymy Polaków kochać! Miłość pod choinkę!”, czyli 7 rzeczy, za które fani pokochali „Listy do M."!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.