TYLKO U NAS!

Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i... Sprawdźcie, co zdradziły nam gwiazdy „Listów do M. 3” o nowej części kultowego filmu! EKSKLUZYWNE VIDEO

Konrad Szczęsny 9 listopada 2017 19:45

Już 10 listopada na ekrany kin wejdzie trzecia odsłona kultowych „Listów do M.”. Nie zabraknie oczywiście w niej tego, za co pokochały dwie poprzednie części miliony widzów: skomplikowanych relacji damsko-męskich, żartów bardziej i mniej dosadnych, ulubieńców publiczności, czyli Piotra Adamczyka, Agnieszki Dygant, Tomasza Karolaka, Zbigniewa Zamachowskiego i... atmosfery świąt, podszytej miłością! 

 

Polecamy: „Listy do M. 3” powracają! Zobacz najnowszy, oficjalny zwiastun filmu!

 

Dygant, Adamczyk, Kuna i Zamachowski o „Listach do M. 3”

 

Co zdradzili nam o najnowszej części produkcji występujący w niej aktorzy? Jakie będzie zakończenie „Listów do M. 3” i jak zmienili się bohaterowie produkcji od czasu premiery drugiej części? Tego i innych rzeczy dowiecie się z naszego materiału wideo!

 

Zobacz też: „Nauczymy Polaków kochać! Miłość pod choinkę!”, czyli 7 rzeczy, za które fani pokochali „Listy do M."!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.