VIDEO VIVY!

Piekielnie seksowna Karolina Szostak w zmysłowym teledysku VIVY!

Takiej jeszcze jej nie widzieliście!

Gabriela Czernecka 18 maja 2018 20:28

Karolina Szostak gwiazdą okładki majowego wydania magazynu VIVA! Dziennikarka wzięła udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej i udzieliła szczerego wywiadu Beacie Nowickiej. W rozmowie zdradza sekrety męskiej natury, zwierza się ze swoich miłosnych porażek i tęsknoty za życiem we dwoje. „To jest może puste, co powiem, ale trudno mi się pogodzić z upływającym czasem i nie zastanawiam się nad tym, co będzie dalej, wolę żyć z dnia na dzień, bez planu”, mówi.

Karolina Szostak na okładce magazynu VIVA! 

Choć Karolina Szostak obecnie jest singielką, nie szuka mężczyzny: „Nie szukam, czekam. Tak naprawdę nie wierzę, że szukanie coś daje. Wierzę, że ten ktoś gdzieś jest. To zawsze jest impuls, poznajesz kogoś i już wiesz”, mówi. I bez skrupułów pokazuje, że kiedy chce, to potrafi być zmysłowa i seksowna. 

Na planie sesji dla VIVY! Karolina Szostak udowodniła, że jej bronią jest nie tylko wiedza o sporcie, ale także seksapil. Redakcja serwisu Viva.pl zaprasza Was do obejrzenia niezwykle zmysłowego teledysku, który powstał w trakcie sesji zdjęciowej! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.