O TYM SIĘ MÓWI

Urodazycia.pl, czyli nowy serwis dla kobiet w każdym wieku, poszukujących inspiracji i... 

Poznaj nowy portal w ofercie Edipresse Polska!

Gabriela Czernecka 10 kwietnia 2020 12:12

Na początku kwietnia 2020 Edipresse Polska S.A. uruchomiło nowy serwis internetowy Urodazycia.pl. Serwis jest online’ową emanacją miesięcznika „Uroda Życia”, adresowanego do kobiet w każdym wieku, poszukujących inspiracji, jakościowych treści i rzetelnej wiedzy psychologicznej. Poznajcie szczegóły!

Nowy serwis Edipresse Polska - Uroda Życia

„Od początku istnienia „Uroda Życia” skupiała wokół siebie silną społeczność inteligentnych czytelniczek, które cenią nas za pogłębione teksty, wyjątkowy dobór bohaterów i tematy społeczne, nieobecne w innych mediach kobiecych”, mówi Sylwia Niemczyk, redaktorka naczelna miesięcznika i serwisu. „Cieszę się, że od teraz możemy być jeszcze bliżej naszych użytkowniczek: mogą czytać, słuchać i oglądać nas wszędzie tam, gdzie jest im wygodnie, w swoim telefonie albo laptopie”.

Akcja #DZIĘKUJĘ

Uruchomieniu serwisu towarzyszy crossmediowa akcja #DZIĘKUJĘ #urodażycia. To pierwsza z kampanii społecznych i edukacyjnych, które realizuje redakcja serwisu Urodazycia.pl. W jej ramach, ludzie kultury, m.in. bohaterka majowego wydania „Urody Życia”, Martyna Wojciechowska, a także Tomasz i Anna Sekielscy, Magda Gessler, Sylwia Chutnik oraz Jerzy Stuhr, zachęcają czytelniczki do tego, by pielęgnowały w sobie uczucie wdzięczności i doceniały wsparcie, jakie otrzymują od innych ludzi.

„Naszą akcję planowaliśmy od kilku miesięcy. Obecnie, w dobie pandemii koronawirusa, jeszcze wyraźniej widzimy, jak bardzo zależymy jedni od drugich i jak ważna jest umiejętność doceniania tego, co od siebie nawzajem dostajemy”, mówi Niemczyk. „Chcemy realnie zmieniać świat wokół nas i wierzymy, że możemy to zrobić, dlatego zachęcamy użytkowniczki Urodazycia.pl, aby dołączały do naszych akcji i działały razem z nami”.

Urodazycia.pl stawia na budowanie społeczności. To miejsce, gdzie każda kobieta znajdzie przestrzeń aby wyrażać siebie, rozwijać się, ale też odnaleźć i dawać wsparcie. W ramach „Urody Życia” funkcjonują już dwie grupy: „ Książki życia” oraz „Łapiemy równowagę - pozytywna grupa wsparcia” 

Serwis Urodazycia.pl startuje również z podcastami:  „Słuchaj dla przyjemności”.

„Podcasty to nowe medium towarzyszące. Chcemy aby nasze użytkowniczki miały szansę być z nami, w różnych momentach swojego życia, w drodze do pracy, na zakupach, czy podczas biegania. Chcemy dać im chwilę wytchnienia w dowolnym momencie dnia, dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują”, podkreśla redaktorka naczelna.

„Uroda Życia” znana jest na rynku z wywiadów z wyjątkowymi ludźmi, które w serwisie będą pojawiać się w cyklach wideo. Pierwszy z nich to „ Życiowe rozmowy” prowadzony przez Sylwię Niemczyk. W odcinku premierowym rozmawia z  z Joanną Luberadzką- Gruca, szefową charytatywnej fundacji „Polki Mogą Wszystko”. 

Urodazycia.pl znajduje się w kategorii Styl życia w badaniach Gemius PBI Megapanel. Zachęcamy do czytania!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.