EKSKLUZYWNE VIDEO

Od seksbomby ze Słonecznego patrolu do skandalistki... Tak zmieniła się Pamela Anderson

30 lat temu nakręcono pierwszy odcinek serialu

Konrad Szczęsny 2 lipca 2019 18:14

Pochodzi z Kanady, skończyła 52 lata i dla wielu mężczyzn wciąż pozostaje symbolem seksu. Mimo że lata świetności Pamela Anderson ma już dawno za sobą, co jakiś czas przypomina o sobie mediom a to za sprawą dziwacznych wyznań w wywiadach, kontrowersji w życiu osobistym czy też prowokujących zdjęć w mediach społecznościowych.

Pamela Anderson - kontrowersje i kariera

Została przypadkowo pokazana na telebimie w trakcie meczu futbolowego, na który przyszła ze znajomymi. Miała 21 lat. Publiczność zareagowała na jej wdzięki żywiołowo, dzięki czemu zyskała w rodzinnym kraju pewną rozpoznawalność. Dzięki podpisanemu z lokalnym browarem kontraktowi, jej plakaty zawisły w wielu pubach, zaś ona pozowała po raz pierwszy dla magazynu Playboy w październiku 1989 roku. 

Następnie wyjechała do Los Angeles, tam zaczęła stawiać pierwsze kroki na małym ekranie. Przełom przyszedł, gdy zaangażowano ją do obsady serialu Słoneczny patrol. Jako ratowniczka „C. J. Parker” zawładnęła umysłami męskiej części publiczności i szybko zyskała miano symbolu seksu lat 90.

Polecamy też: Pamela Anderson ostro o byłym mężu: „To przykład pijaka, egoisty i socjopaty’’

oraz: Dramat Pameli Anderson. Aktorka rozstała się z 18 lat młodszym partnerem

Później mówiło się o niej głównie w kontekście skandali w życiu osobistym, nagich sesji w magazynach dla panów oraz kontrowersji, związanych m.in. z wypowiedziami na forum publicznym.

Ostatnio Pamela Anderson powróciła na łamy gazet i portali za sprawą rozstania z 18 lat młodszym francuskim piłkarzem Adilem Ramim. Oskarżyła go m.in. o stosowanie przemocy fizycznej, czemu 33-latek stanowczo zaprzeczył.

Jak jeszcze zapamiętamy aktorkę i modelkę? Tego dowiesz się, oglądając powyższy materiał wideo  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?