URODZINY GWIAZD

Podróżniczka, ikona dziennikarstwa, mama... Martyna Wojciechowska kończy dziś 47 lat!

Sprawdź, czego jeszcze o niej nie wiesz!

Olga Figaszewska 28 września 2021 13:33

Uwielbia ryzyko i adrenalinę. Czuje się wolna, i wie, że niemożliwe nie istnieje. Martyna Wojciechowska na co dzień uczy tego inne kobiety. Zdobywa szczyty, przemierza świat na motocyklu. W jednym z wywiadów VIVY!, mówiła, że jest „zakładniczką marzeń”. Od tego czasu wiele w jej życiu się zmieniło. Jest dojrzałą kobietą, matką 12-letniej Marysi, gwiazdą telewizyjną, najbardziej znaną i cenioną podróżniczką w kraju. „Na tym etapie życia więcej mnie ogranicza niż dawniej, co wynika z procesu uczenia się i zdobywania doświadczenia. Ale wciąż kreuję pomysły „niemożliwe do zrealizowania” i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że niemożliwe nie istnieje. Jeżeli w coś włożymy wystarczająco dużo energii, czasu i poświęcenia, możemy osiągnąć wszystko. Byle się w tym nie zapędzić”, wyznała Krystynie Pytlakowskiej w ostatnim wywiadzie.

Urodziny Martyny Wojciechowskiej

Jednak nie każdy wie, że kiedy zaczynała karierę, uwielbiała prowokować: i słowem, i wyglądem. Martyna Wojciechowska kończy dziś 47 lat! Z tej okazji zamieściła na swoim Instagramie podsumowujący post: „47 LAT MINĘŁO! Lat wypełnionych miłością, przygodami, wysokimi lotami i bolesnymi upadkami. Dzisiaj jestem z siebie dumna jak nigdy dotąd. Bo to właśnie umiejetność przechodzenia porażek i najtrudniejszych momentów stanowi o prawdziwej sile charakteru. A moja niezłomna potrzeba żeby zawsze IŚĆ DALEJ, PRZED SIEBIE doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj i do wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają. Mam 47 lat i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jestem szczęśliwa i spełniona. Że moje życie przyniosło mi więcej dobrego, niż mogłam sobie wyobrazić. Zdobyłam najwyższe góry na Ziemi, nurkowałam w najpiękniejszych miejscach świata, dotarłam na metę najtrudniejszego rajdu, spełniałam marzenia, o których słyszałam, że są niemożliwe i nierealne.  Zostałam mamą i wyruszyłam w najważniejszą podróż mojego życia… i to bez mapy. Rozmawiałam z setkami wspaniałych Kobiet na krańcach świata. I założyłam Fundację UNAWEZA, która dokładnie dziś obchodzi 2. urodziny! A przede wszystkim otacza mnie grono sprawdzonych Przyjaciół! Popełniłam po drodze wiele błędów, ale to i one ukształtowały tę kobietę, którą jestem dzisiaj.  JESTEM WYSTARCZAJĄCA. I nic nikomu nie muszę udowadniać. Nikt z nas nie musi. 47 lat. I wciąż tyle pięknych chwil przede mną. Nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość!❤️ M.”, napisała pod zdjęciem na Instagramie. 

Zobacz również: TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska opowiada o sile kobiecości i trudnych doświadczeniach

Czego nie wiecie o Martynie Wojciechowskiej? Sprawdźcie to w naszym video! Będziecie zaskoczeni!  

Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Mateusza Stankiewicz/ Samesame

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…