WIDEO VIVY!

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek. Sprawdź, jak poradzili sobie w quizie Vivy!

Oni na muzykę są po prostu skazani!

Gabriela Czernecka 23 czerwca 2021 13:08

Gdy dwa lata temu Kasia i Jacek Sienkiewicz założyli zespół Kwiat Jabłoni, nie spodziewali się, że osiągną duży sukces. Jak mówią zgodnie, chcieli grać muzykę tła – w restauracjach, na przyjęciach, na eventach. To dlatego że z poprzednimi zespołami, z którymi występowali przez lata, nie udało im się zdobyć popularności. Mimo to nie przyszło im do głowy, że mogliby zajmować się czymś innym. Oni na muzykę są po prostu skazani. Ich tatą jest Kuba Sienkiewicz. Od dzieciństwa bywali na licznych koncertach, nie tylko Elektrycznych Gitar, a rodzice wspierali ich w muzycznym kształceniu. Dzisiaj teledyski Kwiatu Jabłoni mają miliony odsłon na YouTubie, a bilety na koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka. Wspólnie rozwijają zespół, ale nie zawsze są ze sobą zgodni... Kto częściej się spóźnia, komu łatwiej wstaje się rano i który utwór Kwiatu Jabłoni najbardziej lubi ich tata? Zobaczcie, jak Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz poradzili sobie w quizie VIVY!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.