ZE ŚWIATA FILMU

Kolejny film Marvela z kobietą w roli głównej!

Zobacz zwiastun "Czarnej Wdowy"!

Ida Marszałek 9 grudnia 2019 16:39

Premiera kolejnego (po Kapitan Marvel) filmu universum Marvela z kobiecą bohaterką w roli głównej zaplanowana jest na maj tego roku. Produkcja Czarnej wdowy wzbudza ogromne zainteresowanie od momentu jej rozpoczęcia.

Obsada filmu "Czarna wdowa"

Główną rolę w filmie zagra oczywiście Scarlett Johansson, a partnerować jej będą Florence Pugh oraz Rachel Weisz, które również wcielą się w Czarne Wdowy. Okazuje się, że pod tym pseudonimem ukrywa się więcej niż jedna bohaterka! Głównym antagonistą Natashy Romanoff będzie Taskmaster. Film wyreżyseruje Cate Shortland.

Zwiastun filmu "Czarna wdowa"

Film rozpocznie po wydarzeniach znanych nam z Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. Akcja będzie się działa na terenie Europy. Zdjęcia były kręcone na Węgrzech oraz w Norwegii. Podobno twórcy mają zamiar wyjawić nam wiele faktów dotyczących przeszłości Natashy. Producenci obiecują nam też rekordową liczbę walk. Nie możemy się doczekać! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?