ZE ŚWIATA FILMU

Kolejny film Marvela z kobietą w roli głównej!

Zobacz zwiastun "Czarnej Wdowy"!

Ida Marszałek 9 grudnia 2019 16:39

Premiera kolejnego (po Kapitan Marvel) filmu universum Marvela z kobiecą bohaterką w roli głównej zaplanowana jest na maj tego roku. Produkcja Czarnej wdowy wzbudza ogromne zainteresowanie od momentu jej rozpoczęcia.

Obsada filmu "Czarna wdowa"

Główną rolę w filmie zagra oczywiście Scarlett Johansson, a partnerować jej będą Florence Pugh oraz Rachel Weisz, które również wcielą się w Czarne Wdowy. Okazuje się, że pod tym pseudonimem ukrywa się więcej niż jedna bohaterka! Głównym antagonistą Natashy Romanoff będzie Taskmaster. Film wyreżyseruje Cate Shortland.

Zwiastun filmu "Czarna wdowa"

Film rozpocznie po wydarzeniach znanych nam z Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. Akcja będzie się działa na terenie Europy. Zdjęcia były kręcone na Węgrzech oraz w Norwegii. Podobno twórcy mają zamiar wyjawić nam wiele faktów dotyczących przeszłości Natashy. Producenci obiecują nam też rekordową liczbę walk. Nie możemy się doczekać! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.