WIDEO VIVY.PL

Byli dla niej wymagający, jest im za to wdzięczna. Izabela Janachowska o rodzicach

Mama i tata tancerki wiele dla niej poświęcili

Rafał Kowalski 2 czerwca 2023 13:55

Izabela Janachowska sama jest dziś mamą, więc rozumie, jak wiele trzeba oddać energii dorastającemu dziecku. Szczęście córek było też najważniejsze dla rodziców tancerki. Jacy prywatnie byli i są Zdzisław i Grażyna Janachowscy?

Izabela Janachowska o dzieciństwie i siostrze. Mama i tata wiele dla niej poświęcili

Urodziła się w Gryfinie, ale zupełnie nie zna tego miasta, bo gdy miała kilka miesięcy, jej rodzina zamieszkała w Szczecinie. „Dawno nie byłam. Mam teraz od dłuższego czasu takie przemyślenia, że muszę tam pojechać, wrócić w swoje miejsca, do swojego bloku, do szkoły. Ciągnie mnie, a zazwyczaj chyba tak mają starsi ludzie, więc może się starzeję”, śmiała się przed kamerą VIVY.pl Izabela.

Gwiazda nie jest jedynaczką. „Mam siostrę, która jest o 12 lat starsza. Więc trochę wychowywałam się z siostrą, a trochę jak jedynaczka. Jak miałam kilka lat, to ona się wyprowadziła i żyła sama. A gdy byłam nastolatką, to złapałyśmy superkontakt i ogromną więź. Tak jest do teraz”, usłyszał z ust tancerki reporter Rafał Kowalski.

Czytaj teżIzabela Janachowska: „To nie macierzyństwo czasem doprowadza mnie do łez

Izabela Janachowska, Christopher Jabłoński, Viva! 11/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

A jak prezenterka zapamiętała dzieciństwo, mamę i tatę? „Byli rodzicami na medal. Nie byli łatwi, bo np. mój tata jest bardzo wymagającą osobą, ale to było fajne, że wymagano ode mnie dobrych ocen w szkole. I miałam stypendium prezydenta miasta Szczecina co roku. A jednocześnie umieli mnie wspierać w moich pasjach”, powiedziała.

Taniec towarzyski sporo bowiem kosztuje… „Wybrałam sobie taniec jako sposób na życie i to wymagało od nich poświęcenia, jeśli chodzi o czas. […] Ale poza tym to było obciążające finansowo, to jest bardzo droga pasja. I osiągnęłam swój sukces tylko, dlatego, że oni osiągali zawodowo sukcesy. Dzięki temu mogli pozwolić sobie na to, żeby ich dziecko mogło jeździć po świecie i szkolić się u najlepszych trenerów”, podkreśliła w rozmowie z VIVĄ.pl.

Sprawdź teżIzabela Janachowska pokazała synka z okazji jego urodzin! Uroczy kadr rozczulił internautów

Iza Janachowska z mamą i siostrą

Iza Janachowska o mamie. Ich relacja dziś

Choć Izabela Janachowska rzadko pokazuje publicznie mamę i tatę, pani Grażyna jest widoczna w sieci. A właściwie na Instagramie, gdzie publikuje wiele zdjęć. Zwykle są to jednak fotografie, których głównym bohaterek jest… wnuk Krisek!

A jak dogaduje się dziś mama i córka? „Moja mama jest silną jednostką. Ale nasze relacje są dziś wspaniałe. Wraz z tatą przeprowadzili się do Warszawy – pojechali za córkami. Jeśli tylko nie jestem w pracy, to weekendy są tylko dla nas. I wydaje mi się, że dla Kriska to jest fajne, że wychowuje się w domu, gdzie są rodzice, dziadkowie, ciocie…”, opowiadała nam Izabela Janachowska przed kamerą.

Co jeszcze zdradziła? Zobacz całe wideo na górze strony.

Z kolei drugą część naszego wywiadu - o tym, jak Izabela uczy syna szacunku do pieniądza - znajdziesz na naszym YouTubie. 

Tata Izabeli Janachowskiej

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.