Tylko na viva.pl

Chcecie wiedzieć, kto wygrał "Ameryka Express"?  

Co o programie mówił jeden z jego uczestników Grzegorz Collins?

Katarzyna Piątkowska 22 kwietnia 2020 17:39

Najpierw pokochali ich fani motoryzacji i programu „Odjazdowe bryki braci Collins”, a teraz podbijają serca całej Polski. Grzegorz i Rafał Chmielewscy, czyli bracia Collins, biorą udział w nowej edycji programu Ameryka Express.

Kim są bracia Collins?

Rafał i Grzegorz pochodzą z Legnicy na dolnym Śląsku. Wyjechali stamtąd gdy byli nastolatkami i to właśnie w Londynie udało im się otworzyć biznes. Grzegorz miał firmę budowlaną, Rafał sklepy komputerowe. Ale to nie było to. Postanowili zająć się tuningiem samochodów, choć nie mieli o tym pojęcia. „Dwa pierwsze samochody spi…śmy” opowiadał Grzegorz, „na szczęście należały do znajomych, którzy się na nas nie obrazili”. Z każdym oklejonym samochodem było coraz lepiej. Wśród klientów Collinsów było coraz więcej znanych osób. Być może dlatego udało im się trafić do telewizji: „Zgłosiliśmy się do TVN. Nie od razu nas chcieli. Ale naobiecywaliśmy im wszystko. Że będzie fajnie, że przyprowadzimy gwiazdy. Chyba tylko lotu rakietą na księżyc nie obiecaliśmy”.

Bracia Collins w Ameryka Express

Kolejne sezony „odjazdowych bryk braci Collins” święcą coraz większe triumfy, a Rafał i Grzegorz ruszyli na podbój Ameryki Południowej i szerszej widowni.
Podczas live na Instagramie viva_magazyn opowiedzieli nam o drodze do sławy, trudnym dzieciństwie, które opisali w książce „Niedojazdowe życie braci Collins” (wkrótce w księgarniach), charytatywnej działalności i przygodzie z Ameryka Express”. Zobaczcie co Grzegorz mówił o udziale w programie i czy zdradził kto wygrał program.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.