Tylko na viva.pl

Chcecie wiedzieć, kto wygrał "Ameryka Express"?  

Co o programie mówił jeden z jego uczestników Grzegorz Collins?

Katarzyna Piątkowska 22 kwietnia 2020 17:39

Najpierw pokochali ich fani motoryzacji i programu „Odjazdowe bryki braci Collins”, a teraz podbijają serca całej Polski. Grzegorz i Rafał Chmielewscy, czyli bracia Collins, biorą udział w nowej edycji programu Ameryka Express.

Kim są bracia Collins?

Rafał i Grzegorz pochodzą z Legnicy na dolnym Śląsku. Wyjechali stamtąd gdy byli nastolatkami i to właśnie w Londynie udało im się otworzyć biznes. Grzegorz miał firmę budowlaną, Rafał sklepy komputerowe. Ale to nie było to. Postanowili zająć się tuningiem samochodów, choć nie mieli o tym pojęcia. „Dwa pierwsze samochody spi…śmy” opowiadał Grzegorz, „na szczęście należały do znajomych, którzy się na nas nie obrazili”. Z każdym oklejonym samochodem było coraz lepiej. Wśród klientów Collinsów było coraz więcej znanych osób. Być może dlatego udało im się trafić do telewizji: „Zgłosiliśmy się do TVN. Nie od razu nas chcieli. Ale naobiecywaliśmy im wszystko. Że będzie fajnie, że przyprowadzimy gwiazdy. Chyba tylko lotu rakietą na księżyc nie obiecaliśmy”.

Bracia Collins w Ameryka Express

Kolejne sezony „odjazdowych bryk braci Collins” święcą coraz większe triumfy, a Rafał i Grzegorz ruszyli na podbój Ameryki Południowej i szerszej widowni.
Podczas live na Instagramie viva_magazyn opowiedzieli nam o drodze do sławy, trudnym dzieciństwie, które opisali w książce „Niedojazdowe życie braci Collins” (wkrótce w księgarniach), charytatywnej działalności i przygodzie z Ameryka Express”. Zobaczcie co Grzegorz mówił o udziale w programie i czy zdradził kto wygrał program.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.