TYLKO U NAS!

„Obie jesteśmy zadziorne”. Kasia i Ola Kowalskie bohaterkami nowego numeru VIVY!

Po raz pierwszy razem!

Konrad Szczęsny 21 sierpnia 2018 16:01

Jedna sprzedała półtora miliona płyt, druga podbija Instagram. Jedna ucieka przed popularnością, druga ją goni. Matka i córka. Kasia Kowalska i Ola Kowalska. Po raz pierwszy razem. Kiedy się kłócą, a co w sobie podziwiają? Dlaczego cierpiały i kto był najważniejszym mężczyzną ich życia? Kasia Kowalska śpiewa o nim na najnowszej płycie „AYA”. W szczerej rozmowie z Romanem Praszyńskim ujawniły prawdę o łączącej ich więzi!

Nowy numer VIVY!: Kasia Kowalska z córką Olą na okładce

„Różnimy się. Ola jest pełna życia, urodzona optymistka. Ja wieczna pesymistka”, zwierza się w najnowszym wydaniu magazynu VIVA! Kasia Kowalska. „Mama to mama. Ona nie jest gwiazdą. Jest kobietą, która po tylu latach robi muzykę, bo ją kocha. Jest silną, waleczną osobą. Tego się od niej uczę”, podkreśla natomiast jej córka Ola.

O co się kłócą, za co siebie podziwiają i szanują? Dlaczego kochają jednego mężczyznę? Czy często zdarza im się drzeć koty? Odpowiedzi na ten i inne pytania poznasz, czytając wywiad z Kasią i Olą Kowalskimi w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!.

Co jeszcze w numerze? Ryszard „Peja” Andrzejewski: „Robiłem rzeczy, których się wstydzę”. Raper otworzył się przed Aleksandrą Kwaśniewską! 

Córka ambasadora, bizneswoman i... mistrzyni kuchni. Katarzyna Meller w pogodni za przygodą.

Kobiety ikony, czyli dlaczego Sarah Jessica Parker została patronką wszystkich singielek?

Nowy numer magazynu VIVA! dostępny będzie w kioskach i salonach prasowych od czwartku 23 sierpnia.

okładka, Kasia Kowalska i Ola Kowalska, VIVA! 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?