NOWY NUMER

Kulisy sesji Joanny Krupy dla VIVY!. Zobaczcie, jak pozowała modelka! EKSKLUZYWNE VIDEO

VIVA! 14 czerwca 2017 16:15

W ostatnim czasie o Joannie Krupie zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą zawirowań w jej życiu prywatnym. Tylko VIVIE! modelka po raz pierwszy opowiedziała o rozwodzie. W rozmowie z Krystyną Pytlakowską wyznała, że „Nic nie jest dane raz na zawsze’’. Przy okazji wywiadu została wykonana sesja zdjęciowa, w której partnerami były marki Pedigree, Bayer i Neo Nail.

Zobacz też: O końcu małżeństwa, nadziei i planach na przyszłość. Joanna Krupa w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

Fot. Materiały prasowe

- Wyglądasz piękniej niż kiedykolwiek przedtem. Może rozwód to dobry kosmetyk?

Może (śmiech). Na pewno stałam się mocniejsza. Przestawiłam się na inne tory myślenia. Nie jestem warta jego? Nieprawda, to on nie jest wart mnie. A później zaczęłam pracować nad „Misją Pies”, która dała mi mnóstwo pozytywnej energii.

– Kto wymyślił ten program?
Pedigree, producent karmy dla zwierząt, bardzo chciał zrobić taki program w TVN ze mną. Zaczęliśmy nagrywać go w połowie stycznia. Powiedziałam sobie: „Przechodzę kryzys, mam ciężki moment, ale stresy zostawię w domu, teraz skoncentruję się tylko na pomocy psiakom ze schroniska i rodzinie, która ma problemy ze swoim psem”. I tak się w to wciągnęłam, że życie znowu stało się super. Myślałam tylko o tych pieskach. Kiedy zadzwoniła mama, że jeden z moich psiaków nie żyje, dopadło mnie kolejne smutne wydarzenie, ale zdałam ten test. I wiedziałam już, że trudności mnie nie pokonają. A w dodatku program się spodobał. Sponsorzy są bardzo zadowoleni. Z tego, co wiem, zrobimy drugą serię.

– Widzowie zobaczyli Cię inną niż dotychczas.
Tu nie jestem piękną, wystylizowaną modelką. W dresie i w kurtce wchodzę do schroniska, rozmawiam z ludźmi, mogę być taka jak na co dzień. I to wspaniałe, że stanowię inspirację dla osób, które jeszcze nie mają psa i wahają się, czy go adoptować. Dzięki tej akcji i programowi sporo piesków znalazło swój dom.

Zobacz też: Grecja i wschodząca gwiazda modelingu, Julia Banaś. Nasze EKSKLUZYWNE VIDEO z sesji na Santorini

Fot. Materiały prasowe

Nowy numer VIVY!  12/2017, z Joanną Krupą na okładce, w kioskach już od 14 czerwca!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.