TYLKO NA VIVA.PL

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po 17 latach zmieniają dom na mieszkanie. Dlaczego?

Ujawnili powody. „Dom stał się naszą złotą klatką. Było smutno”

Rafał Kowalski 13 kwietnia 2022 15:58

Duże zmiany u Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. „Przeprowadzamy się zaraz z domu do mieszkania – pierwszy od raz 17 lat”, powiedzieli nam zakochani podczas ostatniej sesji do VIVY!. Rafałowi Kowalskiemu z VIVA.pl wyznali przy okazji, skąd decyzja o przeprowadzce i jak idzie ich remont. Czy wpłynął na ich relację?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor – wywiad o nowym mieszkaniu

Podczas rozmowy z reporterem VIVY.pl ulubieńcy publiczności ujawnili, że wraz z córkami przeprowadzają się do nowego miejsca. Co ciekawe, przestronny dom zamienili na mieszkanie. Powodem była między innymi lokalizacja. „Są o wiele ciekawsze zajęcia, niż bycie kierowcą dzieci i swoim. Tak naprawdę nasze dojazdy zabierały nam bardzo dużo czasu i nie pozwalały starszemu dziecku samodzielnie funkcjonować. Zawsze było na nas skazane”, powiedziała VIVIE.pl Joanna Koroniewska.

Dodała, że jej i mężowi brakowało też bliskiego sąsiedztwa innych osób. „Jesteśmy otwartymi ludźmi. Nie mamy problemu, by zakumplować się z każdą nową osobą, którą poznajemy. Trochę nasz do stał się złotą klatką. Było smutno i wyalienowaliśmy się”, opowiadała nam aktorka. „Poznaliśmy już większość nowych sąsiadów, zapraszali już nas do siebie. W tej chwili nie mamy za bardzo życia towarzyskiego, więc nie wiem jak to będzie. Czy nasze nowe życie towarzyskie nie okaże się dramatem, bo przestanie się nam chcieć pracować?”, dodała z uśmiechem.

OBEJRZYJ TEŻ: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor o kłótniach i zasadach w związku. Co powiedział im psycholog? „Nie miewamy cichych dni. Może dlatego, że…”

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Viva! 7/2022
Fot. MARLENA BIELINSKA

Maciej Dowbor o remoncie

Podczas wywiadu zapytaliśmy też o logistykę całego przedsięwzięcia. Maciej Dowbor powiedział, że – o dziwo! – wszystko idzie zgodnie z planem i remont nie wpłynął negatywnie na związek pary. „Jak wiadomo są 3 krytyczne momenty w życiu każdego związku. Jednym są przygotowania do ślubu, drugie do dziecka, a trzecim kwestia przeprowadzki. Biorąc pod uwagę sam remont to nie jest między nami tak źle. Jesteśmy tym cholernie zmęczeni, ale poza tym wszystko dobrze. I nawet wiem dlaczego. Bo na wszystko się zgadzam”, zażartował przed kamerą VIVY.pl.

Aktorka jest przekonana, że wie z czego tak naprawdę to wynika. „Po tylu latach każdy zna swoją wartość i wie, w czym jest lepszy od drugiej osoby. Każdy zna swoje miejsce. Ja nie wcinam się w techniczne aspekty, a Maciek w artystyczne”, wyjaśniła nam.

A o jakich rzeczach w nowym mieszkaniu marzyli Joanna i Maciej? I czy mogli sobie na to pozwolić? Obejrzyj nasze wideo do końca i dowiedz się. 

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki Domówkom odkryli siebie na nowo. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: „To była terapia na stres pandemiczny”

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Viva! 7/2022
Fot. MARLENA BIELINSKA

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Viva! 7/2022
Fot. MARLENA BIELINSKA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.