WIDEO VIVY.PL

Eryk Kulm jr o męskości, odejściu rodziców i nieuznawaniu dorosłości: „Wszyscy jesteśmy moim zdaniem dziećmi w starzejących się skórach”

Aktor ocenił też, jak postrzega samego siebie

Rafał Kowalski 30 listopada 2023 15:14

Definicja męskości Eryka Kulma jr to suma jego doświadczeń. Przed kamerą VIVY.pl aktor opowiedział nam o tym, jak ucieka przed dorosłością, z jakich swoich cech jest najbardziej dumny i w jakich zachowaniach chciałby się jeszcze doskonalić…

Eryk Kulm jr o męskości. Kwestionariusz VIVA! MAN

Podczas sesji zdjęciowej do najnowszego numeru specjalnego aktor znany z takich filmów jak Filip czy Teściowie 2 odpowiedział na kilka naszych pytań dotyczących tego, jaki jest naprawdę… I jak postrzega samego siebie. „Jestem dumny z tego, że nigdy się nie poddałem. A cecha, dzięki której jestem tu, gdzie jestem zawodowo, jest ciekawość, wieczne poszukiwanie zabawy w tym, co robię, oraz wytrwałość. Mimo ogromnych pokładów lenistwa”, przyznał.

CZYTAJ TAKŻE: Eryk Kulm o kulisach filmu Filip: „ze wstydem pomogła mi uporać się koordynatorka intymności"

Eryk Kulm jr, sesja dla magazynu „VIVA!”, VIVA! Man, listopad 2023
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Zapytaliśmy też, czy pamięta jeden moment, w którym przestał być małym chłopcem. „Myślę, że moment, w którym stałem się mężczyzną, jeszcze nie nastąpił. Ale na pewno bliżej bycia nie chłopcem jestem, odkąd pożegnałem rodziców. Wtedy automatycznie musisz być trochę bardziej dorosły”, powiedział Eryk Kulm jr, przywołując smutne zdarzenia prywatne, które miały miejsce 3 i 4 lata temu.

Ciekawy pogląd ulubieniec widzów ma na kolejny z tematów, o który zapytaliśmy. „Dorosłość? Nie uznaję jej. To jest jakaś idea bycia kimś, kim się nie jest. Wszyscy jesteśmy moim zdaniem dziećmi w starzejących się skórach i ciałach”, uważa Eryk Kulm jr.

Nie brak mu też pokory, dlatego doskonale wie, co powinien w sobie zmienić. „Muszę pracować nad tym, żeby nie uznawać tego, co mówią o mnie inni. Bo właściwie nigdy nie mają racji. A jeżeli mają? To niech mówią mi wprost. Wtedy mogę się czegoś nauczyć”, zakończył.

Pełen wideokwestionariusz możecie zobaczyć na górze strony. Z kolei wywiad papierowy dostępny jest w najnowszym wydaniu VIVY! MAN. Zapraszamy do zakupu. 

okładka VIVA! Man 2023 Eryk Kulm

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.