VIVA! EKO

Tomasz Zubilewicz opowiedział jak rozpoczęła się jego przygoda z ekologią!

W dzieciństwie uwielbiał biwaki i obozy harcerskie!

Redakcja VIVA! 30 września 2020 18:16

Tomasz Zubilewicz znany prezenter pogody i dziennikarz przez 14 lat, do roku 2001 pracował jako nauczyciel geografii oraz katecheta w Gimnazjum i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie. Po raz pierwszy wystąpił na ekranie 7 marca 1995 na antenie TVP1. Od 1997 roku związany ze stacją TVN. 3 października 1997 roku o godz. 19:25 poprowadził pierwszy wyemitowany program w historii TVN pt. Pogodowa Ruletka. Aktualnie jest prezenterem pogody w trzech stacjach telewizyjnych: TVN, TVN24 i TVN Meteo. Specjalnie dla magazynu VIVA! Eko opowiedział nam o swoich fascynacjach przyrodą i ekologią.

Moja przygoda z ochroną środowiska rozpoczęła się w młodości, kiedy spełniałem się jako harcerz i miałem możliwość obcować z przyrodą. Pamiętam tygodnie spędzane w lesie, podczas obozów harcerskich. Może to spowodowało, że później studiowałem na wydziale geografii.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!