VIVA! EKO

Tomasz Zubilewicz opowiedział jak rozpoczęła się jego przygoda z ekologią!

W dzieciństwie uwielbiał biwaki i obozy harcerskie!

Redakcja VIVA! 30 września 2020 18:16

Tomasz Zubilewicz znany prezenter pogody i dziennikarz przez 14 lat, do roku 2001 pracował jako nauczyciel geografii oraz katecheta w Gimnazjum i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie. Po raz pierwszy wystąpił na ekranie 7 marca 1995 na antenie TVP1. Od 1997 roku związany ze stacją TVN. 3 października 1997 roku o godz. 19:25 poprowadził pierwszy wyemitowany program w historii TVN pt. Pogodowa Ruletka. Aktualnie jest prezenterem pogody w trzech stacjach telewizyjnych: TVN, TVN24 i TVN Meteo. Specjalnie dla magazynu VIVA! Eko opowiedział nam o swoich fascynacjach przyrodą i ekologią.

Moja przygoda z ochroną środowiska rozpoczęła się w młodości, kiedy spełniałem się jako harcerz i miałem możliwość obcować z przyrodą. Pamiętam tygodnie spędzane w lesie, podczas obozów harcerskich. Może to spowodowało, że później studiowałem na wydziale geografii.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.