VIVA! EKO

Tomasz Zubilewicz opowiedział jak rozpoczęła się jego przygoda z ekologią!

W dzieciństwie uwielbiał biwaki i obozy harcerskie!

Redakcja VIVA! 30 września 2020 18:16

Tomasz Zubilewicz znany prezenter pogody i dziennikarz przez 14 lat, do roku 2001 pracował jako nauczyciel geografii oraz katecheta w Gimnazjum i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie. Po raz pierwszy wystąpił na ekranie 7 marca 1995 na antenie TVP1. Od 1997 roku związany ze stacją TVN. 3 października 1997 roku o godz. 19:25 poprowadził pierwszy wyemitowany program w historii TVN pt. Pogodowa Ruletka. Aktualnie jest prezenterem pogody w trzech stacjach telewizyjnych: TVN, TVN24 i TVN Meteo. Specjalnie dla magazynu VIVA! Eko opowiedział nam o swoich fascynacjach przyrodą i ekologią.

Moja przygoda z ochroną środowiska rozpoczęła się w młodości, kiedy spełniałem się jako harcerz i miałem możliwość obcować z przyrodą. Pamiętam tygodnie spędzane w lesie, podczas obozów harcerskich. Może to spowodowało, że później studiowałem na wydziale geografii.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.