VIVA! EKO

Tomasz Zubilewicz opowiedział jak rozpoczęła się jego przygoda z ekologią!

W dzieciństwie uwielbiał biwaki i obozy harcerskie!

Redakcja VIVA! 30 września 2020 18:16

Tomasz Zubilewicz znany prezenter pogody i dziennikarz przez 14 lat, do roku 2001 pracował jako nauczyciel geografii oraz katecheta w Gimnazjum i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie. Po raz pierwszy wystąpił na ekranie 7 marca 1995 na antenie TVP1. Od 1997 roku związany ze stacją TVN. 3 października 1997 roku o godz. 19:25 poprowadził pierwszy wyemitowany program w historii TVN pt. Pogodowa Ruletka. Aktualnie jest prezenterem pogody w trzech stacjach telewizyjnych: TVN, TVN24 i TVN Meteo. Specjalnie dla magazynu VIVA! Eko opowiedział nam o swoich fascynacjach przyrodą i ekologią.

Moja przygoda z ochroną środowiska rozpoczęła się w młodości, kiedy spełniałem się jako harcerz i miałem możliwość obcować z przyrodą. Pamiętam tygodnie spędzane w lesie, podczas obozów harcerskich. Może to spowodowało, że później studiowałem na wydziale geografii.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.