kosmetyki zalando beauty w polsce
Fot. Adobe Stock
ZE ŚWIATA URODY

Na to czekałyśmy od dawna! Przed nami kolejna wyczekiwana premiera kosmetyczna!

Zalando wprowadza ofertę urodową!

Aleksandra Charzewska 8 października 2018 15:29
kosmetyki zalando beauty w polsce
Fot. Adobe Stock

Polskie fanki makijażu mają kolejny powód do radości! Niedawno drogerie Sephora przygotowały kilka niespodzianek związanych z premierą popularnych za granicą marek kosmetycznych Fenty Beauty i Anastasia Beverly Hills w Polsce. Tym razem zaskoczyć postanowił nas sklep internetowy Zalando, który przygotował nową, specjalną ofertę. Zalando Beauty działa już w kilku krajach, m.in. W Niemczech i Austrii. Teraz z tej opcji będzie można skorzystać również w Polsce. Na czym polega?

Na czym polega Zalando Beauty?

W kosmetycznej ofercie sklepu internetowego znajdziemy nie tylko produkty przeznaczone dla kobiet, ale także dla mężczyzn – „Beauty for Men”. Poza kosmetykami do pielęgnacji na stronie będziemy mogli kupić również kosmetyki kolorowe, perfumy i akcesoria ponad 150 popularnych marek kosmetycznych, w tym wielu niedostępnych aktualnie na Polskim rynku.

Kobieca oferta kosmetyków Zalando Beauty w Niemczech została wprowadzona latem tego roku. Z tej okazji w Berlinie powstał sklep stacjonarny, w którym można nie tylko kupić wszystkie dostępne na stronie produkty, ale także skorzystać z rad pracujących tam ekspertów.

Kosmetyczne zakupy w sklepie internetowym Zalando będzie można zrobić już w grudniu tego roku. Cieszycie się?  

kosmetyki zalando beauty będą dostępne w polsce
Fot. instagram.com/zalando_beauty
kosmetyki zalando beauty będą dostępne w polsce
Fot. instagram.com/zalando_beauty

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.