kosmetyki zalando beauty w polsce
Fot. Adobe Stock
ZE ŚWIATA URODY

Na to czekałyśmy od dawna! Przed nami kolejna wyczekiwana premiera kosmetyczna!

Zalando wprowadza ofertę urodową!

Aleksandra Charzewska 8 października 2018 15:29
kosmetyki zalando beauty w polsce
Fot. Adobe Stock

Polskie fanki makijażu mają kolejny powód do radości! Niedawno drogerie Sephora przygotowały kilka niespodzianek związanych z premierą popularnych za granicą marek kosmetycznych Fenty Beauty i Anastasia Beverly Hills w Polsce. Tym razem zaskoczyć postanowił nas sklep internetowy Zalando, który przygotował nową, specjalną ofertę. Zalando Beauty działa już w kilku krajach, m.in. W Niemczech i Austrii. Teraz z tej opcji będzie można skorzystać również w Polsce. Na czym polega?

Na czym polega Zalando Beauty?

W kosmetycznej ofercie sklepu internetowego znajdziemy nie tylko produkty przeznaczone dla kobiet, ale także dla mężczyzn – „Beauty for Men”. Poza kosmetykami do pielęgnacji na stronie będziemy mogli kupić również kosmetyki kolorowe, perfumy i akcesoria ponad 150 popularnych marek kosmetycznych, w tym wielu niedostępnych aktualnie na Polskim rynku.

Kobieca oferta kosmetyków Zalando Beauty w Niemczech została wprowadzona latem tego roku. Z tej okazji w Berlinie powstał sklep stacjonarny, w którym można nie tylko kupić wszystkie dostępne na stronie produkty, ale także skorzystać z rad pracujących tam ekspertów.

Kosmetyczne zakupy w sklepie internetowym Zalando będzie można zrobić już w grudniu tego roku. Cieszycie się?  

kosmetyki zalando beauty będą dostępne w polsce
Fot. instagram.com/zalando_beauty
kosmetyki zalando beauty będą dostępne w polsce
Fot. instagram.com/zalando_beauty

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.