anastasia beverly hills w Polsce
Fot. Materialy prasowe Anastasia Beverly Hills
ZE ŚWIATA URODY

Kosmetyki Anastasia Beverly Hills będą dostępne w Polsce!

Znamy datę premiery i ceny!

Aleksandra Charzewska 18 września 2018 18:25
anastasia beverly hills w Polsce
Fot. Materialy prasowe Anastasia Beverly Hills

Polscy miłośnicy makijażu, amatorzy i profesjonaliści od bardzo dawana czekali na tę wiadomość… kosmetyki Anastasia Beverly Hills będą dostępne w Polsce! O wspaniałych pomadach do brwi tej marki krążą już legendy. Nie mogliście się doczekać? Sprawdźcie gdzie, od kiedy i za ile będzie można je dostać!

Kosmetyki Anastasia Beverly Hills w Polsce

Na polski rynek kultowe amerykańskie kosmetyki wprowadza perfumeria Sephora. Oficjalną premierę zapowiedziano na 5 października, jednak przedpremierowo kosmetyki będą dostępne już od 28 września. Ceny? Popularne palety szminek Anastasia Beverly Hills będą dostępne od 249 złotych, palety cieni od 219, a błyszczyki kupicie już za 89 złotych.

Czym jest Anastasia Beverly Hills?

Założycielką marki jest Anastasia Soare, która swoją przygodę ze światem urody rozpoczęła od upiększania kobiet w gabinecie kosmetycznym w Los Angels. Tam zauważyła, że brwi to często pomijana przez kobiety część w makijażu i pielęgnacji. Soare postanowiła opracować technikę, która pomoże uzyskać kobietom idealny dla nich kształt brwi. Po pewnym czasie Anastasia otworzyła swój własny salon kosmetyczny, a w branży nazywano ją „sekretem Hollywood”. W 2000 roku stworzyła własną markę kosmetyczną Anastasia Beverly Hills, w której zakochały się m.in Kim Kardashian czy Naomi Campbell.

Czekaliście, aż kosmetyki tej marki pojawią się w Polsce?  

anastasia beverly hills w Polsce
Fot. instagram.com/anastasiabeverlyhills
anastasia beverly hills w Polsce
Fot. instagram.com/anastasiabeverlyhills

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.