włosy farbowanie
Fot. adobe.stock.com
VIVA! Promocje

Ruszyła wyprzedaż farb do włosów do -60% w Rossmannie, Super-Pharm i Hebe!

Spiesz się, bo te kosmetyki znikają z półek szybciej niż żel antybakteryjny!

Marta Cieplak 15 kwietnia 2020 16:15
włosy farbowanie
Fot. adobe.stock.com

Od ponad miesiąca w Polsce zamknięte są szkoły i przedszkola. Mniej więcej od tego samego momentu większość z nas pracuje zdalnie lub po prostu zajmuje się dziećmi. Zamknięte są też salony kosmetyczne i fryzjerskie. Efekt? Kobiety uczą się zdejmować hybrydę i farbować włosy samodzielnie, bo nadal chcą dobrze wyglądać. Dlatego kosmetyki do koloryzacji mogą stać się wkrótce towarem deficytowym! Ale mamy dobrą wiadomość: w największych drogeriach pojawiły się wyprzedaże, w ramach których można kupić produkty do farbowania włosów nawet 40 procent taniej!

Gdzie najtaniej kupić farby do włosów?

Na szczęście w odróżnieniu do salonów fryzjerskich, drogerie są otwarte normalnie. I to właśnie tam, w Rossmannie, Hebe i sieci Super-Pharm kupisz farby w bardzo okazyjnej cenie! A jeśli nie chcesz wychodzić z domu, zamówisz je także przez internet!

A teraz zobacz, gdzie i za ile kupisz swoje ulubione produkty do koloryzacji!

  • W Super-Pharm kupisz taniej nawet o 40% wszystkie farby do włosów marki Garnier! Garnier Olia kosztuje 11,50 zł zamiast 22,99 zł; Color Sensation 9,99 zł zamiast 13,99 zł, a Color Naturals 10,49 zamiast 16,99 zł.
  • W sieci Rossmann promocja jest nawet do - 60% i obejmuje wybrane produkty z tej kategorii, m.in. Garnier Color Naturals (11,79 zł zamiast 15,99 zł), Les Blondissimes Preference i Recital Preference L'Oreal Paris (24,99 zł zamiast 33,99 zł), Color Expert Schwarzkopf (11,99 zł zamiast 29,99 zł).
  • W Hebe trwa akcja promocyjna na kosmetyki do włosów, które zostały przecenione nawet o 40%! Z farb polecamy szczególnie Palette Intensive Color (8,99 zł zamiast 14,99 zł), Palette Deluxe Oil - Care Color (10,59 zamiast 17,79 zł), Schwarzkopf Pure Color (14,69 zł zamiast 24,69 zł) i Syoss Salonplex (9,69 zł zamiast 16,19 zł).

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.