Czy Meghan Markle ma doczepy?
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Czy Meghan Markle przedłuża włosy? Całą prawdę wyjawili jej byli fryzjerzy...

Zaskakujące!

Marta Cieplak 31 października 2021 18:24
Czy Meghan Markle ma doczepy?
Fot. Getty Images

Meghan Markle zawsze słynęła ze zjawiskowych włosów. Ale fryzura, w której najpierw pokazała się podczas pandemii, a teraz także w Nowym Jorku, zaskoczyła wszystkich. Na zdjęciach doskonale widać, że Meghan ma bardzo długie (i gęste!), sięgające połowy pleców kosmyki. Wtedy pojawiło się też pytanie, czy to jej naturalne włosy czy jednak zasługa... doczepów. Na to pytanie w końcu odpowiedzieli fryzjerzy, którzy przez lata współpracowali z księżną. To, co powiedzieli, jest zaskakujące!

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle promuje swoją książkę w biżuterii za 1,7 mln złotych!

Czy Meghan Markle przedłuża sobie włosy?

To pytanie zadają sobie wszystkie fanki Meghan. Bo trzeba przyznać, że jej włosy są spektakularne. Do tego większość gwiazd chętnie korzysta z tej metody, choć bywa ona bardzo kosztowna. Naturalne włosy użyte do przedłużania potrafią kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ale kogo stać na takie wydatki, jeśli nie żonę księcia Harry'ego?

Meghan Markle, smutny Harry
Fot. Gotham/GC Images

Prawdę na ten temat wyjawił właśnie George Northwood, który był odpowiedzialny za większość fryzur Meghan podczas jej pobytu w Anglii. „Ludzie myślą, że Meghan nosi doczepy, ale pracowałem z nią przez dwa lata i nigdy ich nie miała. To są jej naturalne włosy” powiedział w rozmowie z Telegraph. Ekspert ma także swoją teorię na temat tego, dlaczego Meghan ostatnio zmieniła uczesanie – zrezygnowała z fal na rzecz prostych włosów.

Takie uczesanie reprezentuje siłę i poczucie, że ma już wszystko uporządkowane. Ta prostsza i dłuższa fryzura wyznacza nowy rozdział w jej życiu, rozdział bez ta rygorystycznych protokołów, dodaje.

ZOBACZ TAKŻE: Ile księżna Meghan wydaje rocznie na zabiegi i fitness?

Czy księżna Meghan prostuje włosy?

Meghan pochodzi z mieszanej rodziny i ma korzenie afroamerykańskie. Dlatego jej włosy są naturalnie kręcone. Jak więc udaje się je tak idealnie wyprostować? Czy spędza długie godziny z prostownicą? Przy małym dziecku byłoby to dużym wyzwaniem. Okazuje się jednak, że Maghan ma na to zupełnie inny patent! Po prostu korzysta z keratynowego prostowania włosów. Na czym polega taki zabieg? Na oczyszczone i wysuszone włosy nakłada się odżywczy preparat z keratyną, która uzupełnia ubytki w łusce włosa. Kosmetyk pozostaje na włosach przez około pół godziny. Następnie włosy lekko podsusza się suszarką, a na koniec, za pomocą prostownicy lub specjalnego żelazka fryzjerskiego, prostuje pasmo po paśmie. I gotowe. Aby jednak efekt utrzymał się na długo, włosów nie należy myć przez 48 godzin! Po takim zabiegu kosmyki są wygładzone, pełne blasku i mniej się puszą. Stają się też idealnie proste, a przy kręconych włosach, lekko falowane. Dlatego keratynowe prostowanie włosów sprawia, że potem wystylizowanie ich na gładko jest dziecinnie proste.

Księżna Meghan mobbing
Fot. Dan Kitwood/Getty Images

Meghan Markle ile wydaje na urodę
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.