Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Jak Michał Szpak wyglądał jako trzynastolatek?

Już wtedy miał długie włosy i swój styl!

Marta Cieplak 14 kwietnia 2020 12:31
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak jest jednym z najciekawszych artystów polskiej sceny muzyczne nie tylko ze względu na swój niezwykły talent, ale także na wyrazisty styl! Długie włosy, oczy podkreślone czarną kredką i pomalowane paznokcie. Takiego pamiętamy go już z programu X-Factor w 2011, który przyniósł mu ogromną popularność. Ale okazuje się, że piosenkarz od najmłodszych lat wyróżniał się wśród innych dzieci – już mając 13 lat zwracał uwagę swoim stylem!

Trzynastoletni Michał Szpak w długich włosach

Na kanale YouTube udostępniono nagranie z trzynastoletnim Michałem, który jako uczeń pierwszej klasy gimnazjum brał udział w eliminacjach do ogólnopolskiego konkursu piosenki Gim Hit w Jaśle w roku 2003. Już wtedy wyglądał inaczej niż większość rówieśników, bo miał długie, sięgające za ramiona włosy!

W rozmowie z dziennikarzem Michał był niezwykle pewny siebie:

Udział w Gim Hicie jest dla mnie początkiem kariery, ponieważ gdy zaśpiewałem piosenkę Chłopaki nie płaczą, jury nie wyraziło złej opinii o tej piosence i moim głosie, lecz wyraziło dobrą.

I miał rację! Osiem lat później przyszedł na przesłuchania do X-Factora i zrobił na jury piorunujące wrażenie. Potem pokochała go także publiczność – ostatecznie Michał Szpak zajął w show 2 miejsce.
I wtedy jego kariera rzeczywiście nabrała tempa. Dziś jest nie do zatrzymania, a jego wizerunek nadal inspiruje młodych ludzi! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#life #performance #rock

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.