loki
Fot. adobe.stock.com
współpraca reklamowa

Jak zregenerować zniszczone włosy przed zimą? 

Posłuchaj specjalisty, a twoja fryzura znów będzie zachwycać!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 2 grudnia 2022 14:30
loki
Fot. adobe.stock.com

Nawet jeśli latem nie zauważałaś większych zniszczeń na swoich włosach, to wszelkie pielęgnacyjne grzechy i grzeszki z całą pewnością są najbardziej widoczne właśnie teraz – jesienią. Jak uratować zniszczone włosy i wejść w nowy sezon z pięknymi i przede wszystkim zdrowymi kosmykami? Podpowiada Stylista Dawid Piskorski z salonu Maniewski. 

Jak uratować zniszczone włosy: strzyżenie końcówek

Pamiętaj, że jeśli Twoje końcówki się kruszą, łamią i rozdwajają – bezwzględnie należy je obciąć. Wtedy zniszczenia nie będą postępować ku górze, a włosy będą wyglądać lepiej. O wiele łatwiej będzie Ci je później zapuścić, bo faktycznie będziesz widzieć ich wzrost. Jeśli nie jesteś pewna, czy dotyczy Cię ten problem, zaobserwuj swoje włosy podczas czesania. Jeśli szczotka lub grzebień nie suną gładko po włosach, ale zatrzymują się w pewnym miejscu i nie chcą dać się rozczesać – niewątpliwie przyda im się podcięcie.

Jak uratować zniszczone włosy: zabieg w salonie

Czasem wyłącznie domowa pielęgnacja nie jest w stanie zastąpić tej salonowej. Więc z okazji rozpoczęcia nowej pory roku, podaruj sobie chwilę relaksu w wybranym salonie fryzjerskim i zdecyduj się na zabieg, który pomoże Ci odbudować włosy w sposób zdecydowanie mocniejszy. Specjaliści marki Maniewski polecają szczególnie kaszmirową keratynę, która odbudowuje mostki siarczkowe we włosie, dzięki czemu efekt jest zauważalny od razu. Włosy są mocniejsze, gładsze, pełne blasku i jedwabiście miękkie.

salon Maniewski
Fot. materiały prasowe

Jak uratować zniszczone włosy: domowa pielęgnacja

Zdecydowanie najlepsze jest działanie długofalowe, bo ono pozwala uzyskać najtrwalsze efekty. Jeśli jednak sytuacja jest poważna i chcesz dostarczyć natychmiast swoim włosom wszystkiego, co najlepsze – wybierz serię kosmetyków Repair marki FARMAGAN z ampułkami na czele. Dogłębnie regenerują zniszczone włosy, a ich wyjątkowo skoncentrowana formuła sprawia, ze efekty są widoczne już po pierwszym użyciu. Optymalnie stosować je raz lub dwa razy w tygodniu.

salon Maniewski
Fot. materiały prasowe

Listę Salonów Maniewski w Warszawie w których wykonasz usługi znajdziesz tutaj www.maniewski.pl/salony/

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.