toasted coconut włosy, uroda
Fot. instagram.com/kayluhskolors
ZE ŚWIATA URODY

Włosy o kolorze prażonego kokosa to hit na Instagramie!

Jak je wykonać?

Aleksandra Charzewska 4 września 2018 14:45
toasted coconut włosy, uroda
Fot. instagram.com/kayluhskolors

Prażony koks kojarzy Ci się tylko ze słodkim przysmakiem? Od dziś będziesz chciała mieć go nie tylko na talerzu, ale również na włosach! Toasted coconut to najmodniejszy trend w koloryzacji na nadchodzącą jesień, na którego punkcie oszalał już cały Instagram. Jest idealnym połączeniem ciepłego, ciemnego odcienia z chłodnym odcieniem blondu. Jak go uzyskać?

Jak uzyskać efekt toasted coconut?

Kolor u nasady włosów, powinien mieć głęboki, brązowy odcień w ciepłej tonacji. Wraz z długością włosów kolor staje się coraz jaśniejszy, a na końcach jest popielaty. Jasne pasma są dodatkowo ochładzane specjalnymi szarymi lub fioletowymi płukankami, które pozwalają uzyskać efekt niemal siwych włosów. Ważne jest, aby w trakcie koloryzacji na włosach nie powstały wyraźne odcięcia, a kolory się wzajemnie przenikały.

Toasted coconut kojarzy Ci się z klasycznym ombre? W przypadku tego drugiego różnica w kolorze nasady włosów a końcówkami jest znacznie mniej widoczna. Kokosowe włosy charakteryzują się mocnym kontrastem nie tylko w kolorze, ale także w tonacji.

Zaletą tego rodzaju koloryzacji jest fakt, że ciemne blondynki i brunetki nie będą musiały martwić się o odrost i przywiązywać do regularnych wizyt u fryzjera. Jeżeli masz ochotę na jesienną metamorfozę fryzury toasted coconut będzie idealnym wyborem. 

 

toasted coconut włosy, uroda
Fot. instagram.com/kayluhskolors
toasted coconut włosy, uroda
Fot. instagram.com/kayluhskolors

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.