toasted coconut włosy, uroda
Fot. instagram.com/kayluhskolors
ZE ŚWIATA URODY

Włosy o kolorze prażonego kokosa to hit na Instagramie!

Jak je wykonać?

Aleksandra Charzewska 4 września 2018 14:45
toasted coconut włosy, uroda
Fot. instagram.com/kayluhskolors

Prażony koks kojarzy Ci się tylko ze słodkim przysmakiem? Od dziś będziesz chciała mieć go nie tylko na talerzu, ale również na włosach! Toasted coconut to najmodniejszy trend w koloryzacji na nadchodzącą jesień, na którego punkcie oszalał już cały Instagram. Jest idealnym połączeniem ciepłego, ciemnego odcienia z chłodnym odcieniem blondu. Jak go uzyskać?

Jak uzyskać efekt toasted coconut?

Kolor u nasady włosów, powinien mieć głęboki, brązowy odcień w ciepłej tonacji. Wraz z długością włosów kolor staje się coraz jaśniejszy, a na końcach jest popielaty. Jasne pasma są dodatkowo ochładzane specjalnymi szarymi lub fioletowymi płukankami, które pozwalają uzyskać efekt niemal siwych włosów. Ważne jest, aby w trakcie koloryzacji na włosach nie powstały wyraźne odcięcia, a kolory się wzajemnie przenikały.

Toasted coconut kojarzy Ci się z klasycznym ombre? W przypadku tego drugiego różnica w kolorze nasady włosów a końcówkami jest znacznie mniej widoczna. Kokosowe włosy charakteryzują się mocnym kontrastem nie tylko w kolorze, ale także w tonacji.

Zaletą tego rodzaju koloryzacji jest fakt, że ciemne blondynki i brunetki nie będą musiały martwić się o odrost i przywiązywać do regularnych wizyt u fryzjera. Jeżeli masz ochotę na jesienną metamorfozę fryzury toasted coconut będzie idealnym wyborem. 

 

toasted coconut włosy, uroda
Fot. instagram.com/kayluhskolors
toasted coconut włosy, uroda
Fot. instagram.com/kayluhskolors

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.