Sara James, Viva! 11/2023
Fot. Michał Kar Studio
Metamorfozy gwiazd

Sara James przeszła metamorfozę! Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

Zaprezentowała nową fryzurę

Aleksandra Frankowska 12 stycznia 2024 14:27
Sara James, Viva! 11/2023
Fot. Michał Kar Studio

Jest jedną z najbardziej charyzmatycznych, młodych polskich wokalistek. Jej głos zachwyca w Polsce i w innych krajach, a nieprzeciętna uroda chwalona jest wszędzie. Sara James zrezygnowała jednak ze swoich słynnych warkoczyków i zaprezentowała się w zupełnie innej wersji. Co za zmiana! Jak teraz wygląda?

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze balsamy i maski do ust

Sara James przeszła metamorfozę!

Kilka dni temu na Instagramie artystki pojawił się filmik, na którym śpiewa utwór "American boy". Zaskoczyło nie tylko jej niesamowite wykonanie, ale przede wszystkim fryzura. Młoda gwiazda nie ma już swoich charakterystycznych warkoczyków. Naturalny look zachwycił fanów! Sara zaprezentowała się w krótkich włosach w wersji kręconej. Co za zmiana! 

Fani zachwyceni nową fryzurą Sary James 

Pod najnowszym filmem gwiazdy posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Fani są zachwyceni jej naturalnym wizerunkiem i prawdziwą burzą cudownych włosów. Artystka wygląda zjawiskowo, a przy tym widać, że świetnie się ze sobą czuje. Komplementów nie było końca, a fani liczą, że będą mogli zobaczyć ją również w takiej wersji podczas któregoś z koncertów. Jesteśmy na tak! 

Sara James, Viva! 11/2023
Fot. Michał Kar Studio

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.