Sandra Kubicka
Fot. Instagram @sandrakubicka
Ze świata urody

Sandra Kubicka bardzo schudła! Pokazała dwa zdjęcia, które to potwierdzają!

Czy to przez "Taniec z gwiazdami"?

Redakcja VIVA! 7 listopada 2019 10:01
Sandra Kubicka
Fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka, modelka, która obecnie występuje w programie Taniec z gwiazdami, zazwyczaj zachwyca wyglądem i urodą. Niestety kilkanaście miesięcy temu u modelki zdiagnozowano zespół policystycznych jajników. Choroba ta ma ogromny wpływ na samopoczucie modelki, Sandra nie tylko ma problemy z cerą, ale również boryka się z niestabilną wagą ciała, a przecież dla modelki to bardzo istotne elementy wizerunku, które wpływają na jej propozycje zawodowe. Podczas choroby Sandra przytyła aż 19 kilogramów, z którymi musiała walczyć przy pomocy specjalistów. Bardzo pomógł jej program Taniec z gwiazdami i wyczerpujące treningi.

Czy Sandra Kubicka schudła w Tańcu z gwiazdami?

Tak naprawdę to właśnie przy pomocy bardzo aktywnych treningów, Sandra Kubicka schudła i wypracowała wymarzoną sylwetkę. Trening na parkiecie, dieta i odpowiednia ilość snu, to klucz do idealnej figury. Sandra Kubicka pokazała na swoim profilu Instagramie dwie fotografie, z różnych okresów, które wyraźnie pokazują jaką metamorfozę przeszło jej ciało. To nie pierwsza taka odmiana, w programie Taniec z gwiazdami. Większość gwiazd, które wzięły udział w programie twierdzi, że to doskonały sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Ile waży Sandra Kubicka?

Sandra Kubicka, modelka ma 174 cm wzrostu. Choruje na zespół policystycznych jajników, co spowodowało że przytyła i w najbardziej newralgicznym momencie ważyła 72 kg. Po zrzuceniu kilogramów, jej waga wróciła do normy i dziś Sandra chwali się wspaniałą, wysportowaną i szczupłą sylwetką. Według statystyk podanych na stronie healthyceleb.com modelka waży 53 kg.

Wow – napisała Natalia Siwiec.

Chudzielec – pisze przekornie Marta Wojtal.

Ty mój chudziolku kochany – dodaje projektantka, Marta Boliglova.

Sandra Kubicka, schudła 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzięki @tanieczgwiazdami za formę życia!!! 😍

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.