Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel znów zmieniła kolor włosów!

Jak teraz wygląda idolka nastolatek?

Marta Cieplak 11 sierpnia 2022 13:30
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel ma zaledwie siedemnaście lat, a na swoim koncie ogromne, także międzynarodowe sukcesy. Najpierw zwyciężyła w pierwszej edycji The Voice Kids, a potem w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdzie nie miała sobie równych. Następnie udowodniła, że nie tylko doskonale śpiewa, ale także tańczy – wygrała trzecią edycję show Dance, Dance, Dance. Od kilku lat regularnie nagrywa i koncertuje, aktywnie działa też na Instagramie, gdzie obserwuje ją już 1.3 mln fanów. I właśnie tam najlepiej widać, jaką przemianę Roksana Węgiel przeszła na naszych oczach. Z dziewczynki stała się kobietą. A jej wizerunek staje się coraz bardziej dorosły i seksowny. Momentami do złudzenia przypomina młodą Avril Lavigne albo Shakirę. Teraz znów postanowiła zmienić kolor włosów i rozjaśniła je jeszcze mocniej.

Roksana Węgiel w jasnym blondzie

Roxie zaczynała karierę w ciemnych, kręconych włosach, ale z czasem zmieniała ich kolor dość radykalnie. W pewnym momencie farbowała je nawet na różowo, ale od pół roku konsekwentnie coraz bardziej je rozjaśnia. Naszym zdaniem w tym odcieniu wygląda niemal nie do poznania.

W tym odcieniu blond wygląda ślicznie. Jeszcze bardziej widoczne są jej urocze piegi i wybijają się na pierwszy plan zjawiskowe oczy w ciemnej oprawie. Wygląda na to, że wokalistka postawiła na przedłużanie rzęs, albo korzysta z tuszu, który je wydłuża i pięknie rozdziela.

Roxie w blondzie
Fot. Instagram@roxie_wegiel

Na zdjęciu uwagę przykuwają też pełne usta, dodatkowo optycznie powiększone za pomocą umiejętnie zastosowanej konturówki i błyszczyka. Czy Waszym zdaniem Roksana Węgiel wygląda na swoje 17 lat? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…