Zainspiruj się najmodniejszymi fryzurami z Instagrama!

Aleksandra Charzewska 25 grudnia 2020 15:30

Koński ogon to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych upięć tego roku, bo przy home office jest też po prostu najszybsze i najłatwiejsze, jakie możemy stworzyć na naszej głowie. Postanowiliśmy Was jednak przekonać, że wcale nie musi on wyglądać zwyczajnie! Wbrew pozorom, kucyk może prezentować się naprawdę interesująco. Chwyć więc za chustki, wstążki oraz spinki i zamień klasyczny kucyk w stylową fryzurę. Sprawdź zdjęcia w naszej galerii i zobacz, jak nadać mu modnego charakteru.  

1/8
pomysl-na-elegancki-kucyk-2020
Copyright @Instagram@beyondtheponytail
1/8

Kucyk na czubku głowy z falowanych lub kręconych włosów zawsze wygląda zjawiskowo. Wart jest włożonego w niego wysiłku!

2/8
pomysl-na-kucyk-2020
Copyright @Instagram@salonservicespro
2/8

Tutaj główną rolę gra pięknie zakręcona linia kucyka oraz przepiękna spinka. Te dwa detale zamieniają koński ogon w szykowne uczesanie.

3/8
pomysl-na-kucyk
Copyright @Instagram@bebeautiful_india
3/8

Nie masz czasu na stylizacje? Postaw na elegancką kokardę!

4/8
kucyki na 2019
Copyright @instagram.com/alexbrownhair/
4/8

Bubble pony, czyli bąbelkowy kucyk to tegoroczny hit wśród gwiazd. Nic dziwnego! Taka fryzura jest prosta w wykonaniu, a jednocześnie wygląda bardzo stylowo i efektownie.

5/8
kucyki na 2019
Copyright @instagram.com/patrickwilson/
5/8

Kucyki - warkocze, to kolejne upięcia, które będą królowały w 2019 roku. Możesz postawić na klasyczny warkocz lub kłos, a dodatkowo wpleść w niego chustkę lub wstążkę. Wszystkie chwyty dozwolone!

6/8
kucyki na 2019
Copyright @instagram.com/maneaddicts/
6/8

Wysoko zebrany, gładki kucyk w stylu Ariany Grande to kolejny hit. Pamiętaj jednak, aby nie zaczesywać grzywki wraz z wszystkimi włosami, a zamiast tego spiąć ją z boku dużą spinką. Efekt wow gwarantowany.

7/8
kucyki na 2019
Copyright @instagram.com/maneaddicts/
7/8

Szybki sposób na efektowne uczesanie? Oplecenie nisko związanego końskiego ogona gustowną wstążką! Wystarczy kilka minut, aby zwykły kucyk zamienić w intrygujące upięcie.

8/8
kucyki na 2019
Copyright @instagram.com/kristin_ess/
8/8

Zawiązana na kucyku czarna, aksamitna wstążka to ulubiony dodatek księżnej Kate. Najlepiej wygląda na zebranym nisko końskim ogonie, zrobionym z uprzednio pofalowanych lub pokręconych włosów.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!